Matka 6-tich detí nenávidela svoje telo. Raz však začula konverzáciu jej manžela s priateľmi o jej striách a potom to všetko pochopila.

Austrálčanka Sharni Kieser je fitness bloggerka a matka šiestich detí. Len nedávno bola v rozpakoch, keď si mala na seba obliecť bikiny a to len preto, že po pôrodoch bolo jej telo pokryté početnými striami.

Vždy som si myslela, že nemá zmysel športovať, ak je moje telo pokryté striami.Prečo by som mala mať krásne telo, keď si nikdy nebudem môcť obliecť bikiny? „ – spomína Sharni. Kedykoľvek sa mali stretnúť s priateľmi na party pri bazéne, rozhodla sa pomôcť v kuchyni alebo si oblieka tričko.

Všetko sa v jej živote zmenilo, keď začula svojho manžela, ako sa zhovára so svojimi kamarátmi. Povedal, že strie na pokožke sú symbolom materinskej lásky. Určite by sa kvôli nim nemala cítiť zahanbene alebo svoje telo nenávidieť. V tom momente si uvedomila, že sa nenávidela z rovnakého dôvodu, kvôli ktorému ju jej manžel miloval.

314979362656

Dnes už Sharni vie, že strie sú jej spomienkou na to, že je matka. Každé z jej detí tieto strie „budovalo“ a po tomto uvedomení sa konečne vrátila k svojmu starému životu, v ktorom robí to, čo ju baví a napĺňa.

Nebráni sa noseniu bikín, strie berie s hrdosťou a nezaujíma ju, čo si o nej myslia ostatní.