Očný krém proti vráskam

Najprv si všimnete malé a tenké čiary pripomínajúce pavučinu. Môžete si ich skryť  pod vrstvou make-upu a prášku. Ale vek , ako malý pavúk, pracuje každý deň, aby sa pavučina stala väčšou a väčšou. Keď konečne venujeme pozornosť tomuto problému, konvenčné prostriedky nepomáhajú. Máme sa okamžite vzdať? Určite nie. Musíme hľadať efektívne a bezbolestné riešenie . Rozhodli sme sa uľahčiť vám túto úlohu.

očný krém

 Ak sa okolo očí a okolo krku objavia malé vrásky, tento krém im pomôže zbaviť sa. A ak sa tam usadia hlboké vrásky, stanú sa menej nápadné. Neupadajte do depresie, dokonca ani vtedy, keď vekové zmeny už začali vpisovať hlbšie vrásky na tvári . Stačí, ak si pripravíte tento produkt a  budete ho pravidelne aplikovať.

Ako si vyrobiť domáci krém

domáci krém proti vráskam

Aby ste vytvorili účinný krém doma, musíte použiť 7 prísad. Môžete ich nájsť doma alebo v najbližšej lekárni. Ale je tu jedna zložka, ktorú musíte pripraviť. Ide o kávový olej. Ak ho chcete získať doma, musíte zahriať na malom plameni 0,5 šálky olivového oleja . Akonáhle sa olej zohreje, ale ešte sa nevarí, pridajte 3 lyžičky mletej kávy a premiešajte. Nechajte roztok naboku. Nechajte ho stáť celú noc. Ráno si môžete začať pripravovať krém.

Zložky

1 polievková lyžica bambucké maslo
2 lyžičky kávový olej
1 lyžička odvar zo šípok
2 polievkové lyžice  kakaový prášok
1 lyžička jojobový olej
10 kvapiek levanduľového esenciálneho oleja
10 kvapiek esenciálneho oleja zo šalvie alebo harmančeka

príprava

  1. Vo vodnom kúpeli zahrejte bambucké maslo. Pridajte kakao. Keď sa prášok rozpustí, do zmesi pridajte jojobový olej, potom šípkový vývar a kávový olej. Jemne premiešajte všetky zložky, kým sa nevytvorí zmes homogénnej konzistencie .
  2. Teraz pridajte maslo harmančeka (alebo šalvia) a levandule.
  3. Pripravte sklenenú nádobu a naplňte ju pripravenou zmesou. Keď je tekutina úplne v chlade, dáme ju na suché chladné miesto .

Než začnete pravidelne používať krém, skontrolujte, či nemáte alergickú reakciu na zložky. Ako to urobiť? Stačí natrieť krém na predlaktie a počkať pol hodiny.

domáci krém na vrásky okolo očí

Tento domáci krém si môžete uschovať až 6 mesiacov. Očistite tvár pred použitím . Naneste zmes  masážnymi pohybmi na noc.

Produkty, ktoré pomáhajú zbaviť sa vrások

ako sa zbaviť vrások

Ak očakávate rýchle výsledky , mali by ste problém riešiť komplexným spôsobom. Odporúčame vám nielen aplikovať krém, ale aj zahrnúť do stravy produkty, ktoré pomáhajú zbaviť sa vrások.

Prírodné šťavy, ktoré dokonale vyživujú pokožku: jablko, broskyňa, pomaranč, mrkva.
Ovocie a zelenina bohatá na vlákninu: paradajky, paprika, papája a marhule.
Voda na hydratovanie pokožky: najmenej 8 pohárov denne.
Potraviny bohaté na vitamín A: špenát, mrkva, brokolica, brynza, tvaroh, morský kel.

krém z éterických olejov

Veľmi často zhoršujeme stav našej pokožky . Mnohí sa nechcú zbaviť zlých návykov a dokonca ani nezmývajú make-up pred spaním. Ak chcete zostať mladé a atraktívne, použite tento domáci liek, spávajte dlhšie a jedzte lepšie. A ešte jedno tajomstvo:aby ráno pokožka vyzerala svieža a odpočinutá , vetrajte miestnosť pred spánkom. Ešte lepšie, nechajte otvorenú ventilačku.
zdroj: sovkusom ru

You Might Also Like