Ako sa zbaviť zápalu močových ciest už za jeden deň? Stačia suroviny, ktoré má doma každý!

Neustála potreba močiť, ktorá sa ale stáva neskutočnými mukami vďaka pálivej bolesti.

Kŕče v bruchu a nekonečné pálenie „tam dole“ . To sú najčastejšie a najnepríjemnejšie príznaky infekcie močových ciest.

Ako sa jej zbaviť bez chémie pomocou prírodných prípravkov?

Podľa lekárskych záznamov každoročne zápalom močových ciest a mechúra trpí každá piata žena. Nepríjemné prejavy infekcie vás núti každých desať minút behať na malú, ktorá je sprevádzaná ostrým pálením, bodaním a krvou v moči. Medzi ďalšie príznaky zápalu patrí horúčka, zimnica alebo bodanie v chrbte.

Pokiaľ do seba pri zápale močových ciest a mechúra nechcete pchať chémiu a riešiť to antibiotikami, skúste si urobiť tento prírodný „odvar“ . Nielenže vám okamžite uľaví, ale aj odstráni bolestivé príznaky a celú infekciu aj zápal. Navyše funguje aj ako prevencia.

A o čo ide?

57fe7be8308f1

Potrebujeme:

250 g medu – najlepšie v bio kvalite
200 ml kvalitného olivového oleja
250 g koreň petržlenu
250 g citróna aj s kôrou – najlepšie v bio kvalite

postup:

Nakrájajte starostlivo umytý petržlen a citrón i s kôrou nadrobno. Ak nemáte citrón v bio kvalite a je možné, že na neho boli použité chemické postreky, namočte ho do vody s rozmiešanou jedlou sódou – tá napomôže rozpusteniu pesticídov a ďalších toxických látok. Vložte všetky ingrediencie do mixéra a mixujte, kým nevznikne kašovitá hmota. Potom uchovávajte v pohári v chladničke.

57fe7be89a4ce

Konzumujte jednu polievkovú lyžicu každé ráno.

Malá rada:

Aby ste sa nepríjemným infekciám močových ciest vyhli, dodržujte pitný režim, chodievajte sa pravidelne vyprázdňovať, do svojho jedálnička zaraďte brusnice a naopak sa vyhnite káve alebo čokoláde.

57fe7be8dc2bf

Zdroj: enfababy.com

You Might Also Like