Vďaka sóde bude vaša pleť vyzerať o 10 rokov mladšia.

Sóda je silná univerzálna zložka, ktorá môže byť použitá pre všetko, a to od čistenia po ošetrenie kožných problémov a zdravotné problémy. Obvykle sa používa do cesta, ale môže tiež vyliečiť a zabrániť mnohým chorobám.

Okrem toho ľudia používajú sódu aj ako absorbér zápachu a vône kobercov, rovnako ako pre čistenie celého povrchu.

výhody:

1. Zbavte sa akné

Sóda je účinný prostriedok proti akné – proste , stačí rozpustiť sódu vo vode a potrieť tým akné.

2. Bielenie zubov

Vezmite si svoju obľúbenú zubnú pastu a pozrite sa na obsah. Musí v nej byť stopercentne sóda. Sóda na pečenie môže bieliť zuby, hoci
by sa nemala používať príliš často, pretože by mohla poškodiť sklovinu. Stačí ju použiť raz za dlhú dobu.

3. Svieži dych

Ak trpíte zlým dychom, vložte jednu čajovú lyžičku sódy do pohára vody a kloktajte. Môžete pridať napríklad Listerin. Tento
postup opakujte každý deň, až kým nedosiahnete sviežeho dychu

 

4. Pre hladkú pokožku

Ak je pokožka suchá, aplikujte zmes vody, sódy a mydla a vmasírujte. Potom opláchnite vodou. Táto zmes hydratuje pokožku.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Škoda, že jsem tenhle trik neznala dříve. Díky sodě bude vaše pleť vypadat o 10 let mladší.

5. Majte zdravé vlasy

Šampóny a balzamy, ktoré používame nie sú tak dobré, ako je v reklame predstavujú. Obsahujú chemikálie, ktoré môžu
naše vlasy naozaj poškodiť. Avšak ak používame sódu na pečenie ako kondicionér, budete mať vlasy a pokožku hlavy zdravú a čistú.
Len sa uistite, že ich používate len raz za mesiac.

6. Pre hladkú pokožku

Naplňte vaňu vodou a pridajte pohár sódy. Potom sa ponorte. Toto neutralizuje baktérie a kyseliny, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach tela a uvoľňuje mastnú pleť. Potupu opakujte raz / dvakrát týždenne.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt soda a kúpeľ

7. Udržte čisté nechty

Zmiešajte 3 lyžice sódy a jednu lyžicu vody a pripravte si akúsi pastu, ktorú aplikujte na nechty. Opláchnite a potom nechty
na kožička bude zdravšie.

8. Eliminuje potenie

Sóda na pečenie môže byť použitá na prípravu prírodného dezodorantu. Stačí pridať niekoľko kvapiek svojho obľúbeného esenciálneho oleja do 4 lyžíc sódy aplikovať zmes pod paže. Potom zabijete všetky baktérie, ktoré spôsobujú zápach.

zdroj: yamolodayamama.ru

You Might Also Like