LÁMU SA VÁM NECHTY A MÁTE PROBLÉMY SO SPÁNKOM? NA VINE SÚ NADOBLIČKY!

Nadobličky majú obrovský vplyv na naše telo. Jedná sa o malé endokrinné žľazy, ktoré produkujú hormóny ako steroidy, adrenalín a norepinefrín. Nášmu telu pomáhajú vyrovnať sa so stresom a vplývajú na kvalitu spánku.

Ako pracujú nadobličiky

Nadobličky – druh štítu nášho organizmu v stresových situáciách.  Ak je tento orgán zdravý, dokáže sa vyrovnať so všetkými úlohami, ktoré mu boli pridelené, necítime žiadnu únavu alebo vyčerpanie.

лекарства для лечения надпочечников

Zjednodušene povedané, nadobličky strácajú svoju funkciu v prípade, keď je človek vystavený pravidelnému a dlhodobému stresu. Tým sa môže vyskytnúť ochorenie, akým je syndróm unavených nadobličiek.

Medzi hlavné príznaky poruchy nadobličiek sú: neustála únava, podráždenosť, náladovosť, bolesť tela, hormonálna nerovnováha, chuť na sladké a slané jedlá. Tradičná medicína však ponúka čaj zo sladkého drievka, ktorý normalizuje funkciu nadobličiek!

Potrebujeme:

2 ČL sladkého drievka
500 ml vody
1 ČL sušenej mrkvovej vňati

Postup:

  1. Sladké drievko si prevarte vo vode približne 2-3 minúty, nechajte vychladiť a nápoj vylejte do sklenenej nádoby.

улучшить работу надпочечников народными средствами

  1. Zaviňte nádobu do teplej deky a nechajte drievko vylúhovať po dobu 7-8 hodín.
  1. Nakoniec ho preceďte cez sitko.

улучшить работу надпочечников народными средствами

Z nápoja si 4x denne vypite 100ml. Je potrebné poznamenať, že dlhodobé užívanie drievka môže zvýšiť krvný tlak. Aby sa tomu zabránilo, je nutné si do čaju pridať sušenú mrkvovú vňať (množstvo sa nachádza v recepte).

Zdieľajte túto informáciu aj s vašimi priateľmi!

zdroj: takprosto cc

You Might Also Like