TENTO DOMÁCI ŠUMIVÝ NÁPOJ NA OPICU JE STO KRÁT LEPŠÍ AKO ČOKOĽVEK INÉ. PRIPRAVENÝ JE RAZ DVA

Stáva sa, že večerné bezhraničné bujarenie sa premení na ranné nepríjemné pocity. Nešťastníci potom hľadajú liek na opicu, aby sa myseľ vyjasnila a bolesť hlavy ustúpila. Ale čo robiť, keď doma nemáte nič a lekáreň je zatvorená?

 Pripravili sme pre vás zázračný liek na opicu, ktorý je oveľa lepší ako drahé farmaceutické prípravky.

 Súvisiaci obrázok

Ako sa rýchlo zbaviť opice

Každý z nás aspoň raz za život zažil nepríjemný pocit opice. Bolesti hlavy, závraty, nevoľnosť, smäd a sucho v ústach … Chcete sa zbaviť týchto neželaných príznakov čo najrýchlejšie.

Ak v dome nemáte tabletku na bolesť hlavy, alebo bystrinku, odpoveď je jednoduchá – šumivý nápoj vám pomôže. Tento recept nie je zložitý a čo je najdôležitejšie, tento domáci prostriedok naozaj funguje.

 

Na to, aby ste si pripravili najúčinnejší prípravok na opicu, potrebujete tie najjednoduchšie ingrediencie. Dôležité je, aby ste dodržali proporcie a neuškodili si ešte viac.

Potrebujeme:

¼ pohára kyseliny citrónovej
pohára sódy
½ pohára fruktózy
3 polievkové lyžice škrobu

Všetky ingrediencie dôkladne premiešajte a dajte do čistej a suchej uzatváracej nádoby. Nechajte pôsobiť do nasledujúceho poopicového rána. V prípade nepríjemnosti použite 2 čajové lyžice prípravku, rozmiešajte v pohári s teplou vodou a vypite.

oprava kocoviny

Takéto množstvo z ingrediencií vám vydrží až na 60 porcii všelieku. V prípade, že budete potrebovať rýchlu pomoc hneď, tak si potom pripravte ¼ čajovej lyžičky kyseliny citrónovej, ½ čaj. l. sódy, ½ čaj. l. fruktózy do pohára a zalejte teplou vodou. Voalá, zázračný liek je na svete a zbavíte sa všetkých nepríjemných symptómov opice.

Ak nepijete alkohol pravidelne, tak vám tento prostriedok určite pomôže. Veď pečeň je jediný orgán, ktorý prečisťuje organizmus od všetkých toxínov, vrátane etanolu, ktorý sa nachádza v alkoholických nápojov.

Ak používate alkoholické nápoje zriedkavo, tak pečeňové bunky vás budú chrániť pred otravou a  domáci šumivý nápoj vám pomôže zmierniť nepríjemné príznaky.

    

A nezabudnite, že nadmerné pitie  počas opice vám pomôže zbaviť sa nepríjemného sucha v ústach a doplní stratenú energiu. A čo je najlepšie piť, vám teraz povieme.

  1. Voda

Nič nenahradí hlt čistej chladenej vody, do ktorej mimochodom, môžete pridať trochu medu alebo citrónu.

  1. Zelený čaj

Tento nápoj dobre zbavuje telo od toxínov, od alkoholických intoxínov a antioxidanty pomôžu obnoviť správnu funkciu tela po opici.

  1. Čerstvo pripravené šťavy

Nápoj z citrusov a kiwi pomôže obnoviť stav kyseliny askorbovej v zmorenom organizme.

najlepšie riešenie pre kocovinu doma

  1. Rajčinový džús

Džús z rajčín s pridaním surového žĺtka pomôže uspokojiť podráždenú sliznicu orgánov tráviaceho traktu.

  1. Kurací vývar

Bujón – najlepší priateľ po opici. Toto nenáročné jedlo je veľmi výživné a pomôže najlepším spôsobom, ako obnoviť vitalitu tela v boji proti ničivým príznakom.

Samozrejme, toto je najlepší recept na opicu! Ale, ak už nastal ten moment ničivého rána, tak budete mať neuveriteľný recept po ruke a rýchlo zabudnete na nepríjemné príznaky.

  Rýchly a účinný prostriedok na odstránenie kocoviny

Nezabudnite sa podeliť o tento zázračný recept s priateľmi v nešťastí, určite príde vhod.

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like