Zázračný nápoj: Odstráňte bolesti chrbta, kĺbov a tuk z nôh už za 7 dní

Chrbát, nohy a bolesť kĺbov sú nepríjemné stavy, ktoré sú najčastejšie spôsobené stresom, zlým držaním tela a nezdravým životným štýlom. Ľudia často ignorujú cez deň tieto bolesti, ale potom, čo sa dostanú domov sa im bolesť stupňuje do neznesiteľných medzí. Počet ľudí s bolesťami chrbta a krku, ktorí trávia pracovný čas na počítači sa neustále rapídne zvyšuje, a situácia sa stáva úplne alarmujúca v niektorých zamestnaniach. Našťastie máme prirodzené riešenie, ktoré by malo skoncovať s bolesťou! Tu je návod, ako ho pripraviť:

zloženie:
150 g. želatíny (na kĺby je to najlepšie)
studená voda

Množstvo želatíny by malo byť dostatočné po dobu jedného mesiaca.

Postup:
Iba 5 gr. želatíny do ¼ šálky vody, potom zmes zmiešajte a nechajte ju cez noc. Nedávajte zmes do chladničky, pretože by sa zo želatíny stalo želé.

Pite zmes ráno na lačný žalúdok a uvidíte ten rozdiel už za týždeň! Pokračujte s pitím zmesi po dobu jedného mesiaca. Môžete pridať med, jogurt podľa chuti, pretože tá nechuť nemusí každému vyhovovať.

Ako to vlastne funguje?

Želatína je látka získaná z spojivových tkanív hospodárskych zvierat. Skladá sa z dvoch aminokyselín (hidrosiproline a prolín), ktoré môžu pomôcť obnoviť spojité tkaniva. Želatína tiež zlepší váš imunitný systém, metabolizmus a duševné schopnosti. Pravidelná konzumácia posilní vaše srdce, svaly a zlepší pružnosť šliach a väziva, čo je dôvod, prečo je táto zmes ideálne a hlavne prirodzené riešenie proti osteoartróze a osteoporóze.

You Might Also Like