Ako okamžite zastaviť bolesti hlavy!

Ľudia, ktorí trpia migrénovým utrpením, vedia, že ide o strašnú bolesť, ktorej sa prakticky nemožno zbaviť. Kľúčové slovo tu však má „soľ“.

Migréna, môže spôsobiť nenapraviteľné škody a ochromiť váš život. A čo je ešte strašnejšie, túto bolesť nie je vždy možné prekonať pomocou liekov proti bolesti.

Teraz je na rade soľ!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt himalajska sol

Len málo, kto vie, že existuje metóda, ktorá pomáha takmer všetkým ľuďom. Hovoríme o metóde tradičnej  medicíny, ktorá je v našej dobe  častejšie kritizovaná, než podporovaná a to je chyba.

Teraz by ste mali zvoliť soľ. Je dobré, že má pomerne vysokú kvalitu. Je lepšie používať himalájskú kryštalickú soľ, pretože je to forma soli, ktorá je bohatá na minerály. Táto soľ obsahuje 84 prvkov – je úžasné, ak vezmeme do úvahy to, čo vie veda.

Soľ, ktorú mnohí odborníci na výživu neodporúčame, ale naozaj môžete uľahčiť od bolesti hlavy migrény, zvyšujú hladinu serotonínu v krvi, posilňujú nervový systém, normalizujú alkalické elektrolýzy a rovnováhu v tele.

teraz-SVAPO-Lemon-Juice

Jednoduchá metóda, ktorá vás ochráni pred bolesťou hlavy 

Vezmite si pohár citrónovej šťavy, pridajte niekoľko čajových lyžičiek kryštalickej soli a vypite tento nápoj naraz. Chuť nie je nič moc! Avšak tento nápoj sa správa tak, akoby to bola skutočná mágia! Skúste to!

zdroj: fithacker.ru

You Might Also Like