Takto naše myšlienky ovplyvňujú zdravie … Môžete zmeniť svoj život silou myslenia!

Naše myšlienky ovplyvňujú zdravotný stav. Nevedeli ste to? To platí aj vtedy, ak niekto v prvom rade verí, že „myšlienka je podstatná.“

Sila ľudského myslenia

Ľudia na východe tvrdia: Najhorší nepriatelia človeka neurobí toľko škody, ako jeho vlastné myšlienky .

A svetoznámy perzský doktor Avicenna dokonca v 10. storočí nášho letopočtu povedal: „Lekár má tri prostriedky v boji proti chorobe – slovo, byliny, nôž . Slovo, ktoré stálo na prvom mieste, tento článok je jeho pokračovaním a myšlienkou.

čo je sila ľudského myslenia

Pozitívna myseľ tiež funguje. Je známy prípad: mladá začínajúca psychologička z Paríža Emily Kyi, bez konzultácie s hlavným lekárom nemocnice v hlavnom meste, uskutočnila experiment.Všetkým svojim pacientom nariadila každý deň jasne a s nadšením opakovať desaťnásobok fráze: „Každý deň sa cítim lepšie a lepšie“

silou lákavosti ľudského myslenia

O mesiac neskôr sa zdravie jej pacientov výrazne zlepšilo s takým rozdielom od ostatných, že celé Francúzsko začalo o nej diskutovať  a o jej metódy liečby mali záujem aj v zahraničí. Zrealizovala zákon myslenia .

Jej praktická skúsenosť potvrdila domnienku slávneho švajčiarskeho alchymistu Paracelsia:„Uzdravenie prináša vieru . Tento jav sa teraz nazýva placebo efekt.

ako sila myslenia vyliečiť človeka

„Najlepšou ochranou pred všetkými chorobami, od akejkoľvek infekcie, je pevná viera vo vlastné zdravie a pozitívne emócie, “ hovorí Andrei Metelsky, psychoterapeut s dvadsiatimi rokmi skúseností. “ Negatívne myšlienky zničiť. Napríklad hnev spôsobuje choroby tráviaceho traktu. Poškodenie v priebehu času vedie k ochoreniam pečene, pankreasu, cholecystitídy .

zákon príťažlivosti

Zabezpečenie dôvery, sympatie, odhodlanie, láska, vyjadrené inej osobe vo verbálnej podobe, pravdepodobne zvyšuje svoju životnú energiu. Subjektívne sa to vníma ako nával energie a lepšia nálada. Preto zlé slová vyjadrené nenávisťou majú opačný účinok.

Štúdium týchto procesov sa zaoberá smer medicíny, ako je psychosomatika. Jej odborníci hovoria, že duševný a fyzický stav človeka je úzko a priamo prepojený. A preto ľudské zdravie je priamym dôsledkom jeho myslenia.

čo je sila ľudského myslenia

Ako sa vyhnúť vzniku chorôb spôsobených zlými myšlienkami? Užite si život. Znie to ako klišé, ale nenájdete lepší a jednoduchší recept.

Ak idete na túto tému, môžete povedať, že duševná nálada človeka závisí nielen od zdravia, ale aj od jeho celého osudu. Hlavný zákon vesmíru hovorí: „Priťahujete to vo svojom živote, na čo sa sústreďujú vaše emócie, pozornosť a myšlienky .

silu ľudského myslenia

Silná sila myslenia je obrovská! Noste v sebe jasné myšlienky – čakajte na jasnejšiu budúcnosť. Myslenie na zlé je zlé a vráti sa to. Viera vytvára udalosť.

 RADA

Poradíme vám,aby ste pozitývne premýšľali . Ako? Podľa dvoch univerzálnych pravidiel „vyvinul“ Robert Eliot, kardiológ z Ameriky, kardiovaskulárny špecialista.

Pravidlo číslo 1: neobťažujte sa drobnosťami.

Pravidlo číslo 2: všetko nie je nič.
Zdroj: takprosto cc

You Might Also Like