Overený domáci recept: Zničí helikobaktera v žalúdku a zlepší trávenie

 

   Veľa ľudí, ktorí majú problémy s helikobakterom v žalúdku, sa zvyšuje každým dňom. Jeho riešenie si vyžaduje značné množstvo času a úsilia.

Len málo ľudí však vie tom, že existuje jeden prírodný recept, ktorý si s týmto problémom dokáže hravo poradiť. No a práve dnes si o ňom povieme viac.

Takže, čo je tým zázračným receptom? Vyskúšajte kombináciu sušených fíg a olivového oleja.
Súvisiaci obrázok

Postup:

Vložte figy do sklenenej nádoby a zalejte ich olivovým olejom. Ak môžete použite kvalitné bio suroviny, ktoré majú najlepšie účinky a neobsahujú škodlivé pesticídy.

Pre lepší výsledok nakrájajte figy na štvrtiny. Nechajte figy v olivovom oleji postáť 40 dní. Po ich uplynutí bude recept pripravený na užívanie.

V prípade, že nemáte toľko času, pripravte si dve dózy a z prvej začnite figy užívať už po týždni. Síce nebude tak účinný, ale pomôže do času, kým bude hotová druhá várka.

Podávanie receptu a zásady stravy počas kúry

Každý deň ráno vyberte z nálevu jednu figu a zjedzte ju ešte predtým, než čokoľvek zjete alebo vypijete.

Užívajte pravidelne každý deň, až pokým sa nezlepšia vaše zdravotné ťažkosti so žalúdkom a trávením.

Počas kúry upravte svoju stravu tak, že budete konzumovať len varené alebo v pare pripravené jedlá. Vyhýbajte sa štipľavým pokrmom, zvlášť čili papričkám.

Mali by ste tiež vylúčiť kyslé a mastné potraviny, zvlášť sušené mäsové delikatesy, ale aj salámy a klobásy.

Uistite sa, že konzumujete vysoko kvalitné oleje (olivový, kokosový, avokádový či sezamový).
Súvisiaci obrázok

Ako funguje tento recept

Keď sa skombinujú figy s olivovým olejom, vzniká kombinácia, ktorá zlepšuje činnosť tráviaceho traktu a potláča rast patogénnych baktérii.

Podľa mnohých ľudí, ktorí tento recept vyskúšali, dokáže pomôcť nielen s helikobakterom a trávením, ale napríklad aj s hemoroidmi, zapálenými črevami, zápchou, bronchitídou či dokonca astmou.

zdroj: zdravoiljekovito.com

You Might Also Like