Jednoduchý rýchly recept, vylieči bolesť hrdla za 4 hodiny

 Angína je veľmi nepríjemným ochorením, ktorého sa dá veľmi ťažko zbaviť. Preto akonáhle pocítite prvé príznaky tohto zákerného ochorenia – vyskúšajte tento recept, do 4 hodín budete prakticky zdraví.

Je to neuveriteľné, ale rasca a koňak spolu, sú veľmi účinnou liečbou bolesti hrdla! Naši predkovia mali bohaté skúsenosti s liečbou rôznych chorôb a poznali mnoho užitočných receptov. Tento recept nám, žiaľ, nie je dobre známy.Tento liek je však najstarší na Západe je veľmi účinný ľudový liek na bolesť hrdla a dokáže ho vyliečiť už za 4 hodiny!

Potrebujeme:

– 80 g rasce,
-vodu
-jednu čajovú lyžičku brandy

Ako na to?

Polovicu pohára (80 g) rascových semien rozomelieme v mlynčeku na kávu, nalejeme jeden pohár vody (200 ml) a varíme 15 minút. Skončíte s hustou a viskóznou hmotou, ktorá trochu pripomína kávovú usadeninu.

Vezmite sitko a túto zmes dobre preceďte, potom pridajte 1/4 šálky vody (50 ml) a znovu  povaríme. Odstránime z tepla a do vývaru nalejeme 1 čajovú lyžičku brandy. Náš liek je pripravený!

Rasca-and-Cognac-Mix-1024x589

Ako ho použiť?

Užívajte 1 čajovú lyžičku každú pol hodinu. Uisťujeme vás, po 2 hodinách bolesť hrdla postupne zmizne a prehĺtanie sa zjednoduší. A po 4 hodinách môžete liečbu kompletne dokončiť.

Pri silných bolestiach užívajte liek dlhšie. Tento recept sa odporúča všetkým, ktorí sú náchylní k prechladnutiu, angíne, laryngitíde, priedušky.

zdroj: fithacker.ru

You Might Also Like