Návod na využitie Himalájskej soli proti bolestiam hlavy, pre zlepšenie kvality vzduchu a lepšiemu spánku!

Himalájska soľ má svoje miesto snáď v každej kuchyni, vedeli ste ale o ich zdravotných benefitoch? Himalájska soľ môže pomôcť v boji s vysokým krvným tlakom a tiež pomáha napríklad pri zlom trávení.

V dnešnom článku si ukážeme niekoľko tipov ako používať himalájskou soľ pre zlepšenie nášho zdravia a tiež kvality nášho života.

1

Zostaňte pozitívny alebo vplyv elektroniky na naše zdravie

Sme neustále obklopené pozitívnymi a negatívnymi iónmi – nadobudnuté molekuly, ktoré plávajú vzduchom, bez nášho povšimnutia. Kladné ióny sa môžu podľa názvu javiť ako pozitívna vec, v skutočnosti je to práve naopak.

Kladné ióny sú v skutočnosti „energetickým smogom“, ktorý má veľký vplyv na naše duševné zdravie a pohodu.

Tieto ióny dostali svoj náboj hlavne vďaka televíziám, mikrovlnným rúram a šikovným telefónom, naše mozgy sú potom bombardované až o 20x väčšou frekvenciou, než by tomu malo byť. Týmto spôsobom potom ľudia trpia bolesťami hlavy.

depresie

Záporné „pozitívne“ ióny

Záporné ióny sú tvorené hlavne v prírode, takže ich nájdete v lesoch, na plážach či v blízkosti vodopádov. Tieto ióny stimulujú tok kyslíka a zvyšujú tak duševnú pohodu a energiu.

Bohužiaľ všetci nemôžeme byť neustále v prírode. Aké je teda riešenie pre duševnú pohodu a zdravie? 

Himalájske soľné lampy

Tieto lampy nielen že čistia vzduch ale tiež produkujú negatívne ióny, a ako už bolo povedané, tie sú dôležité pre naše zdravie a duševnú pohodu.

lampy

Niekoľko výhod pre naše zdravie a psychiku

– Odstraňujú bolesti hlavy a migrény

– Bojujú proti artritíde

– Pomáhajú pri ťažkostiach s dýchaním

– Znižujú hladinu stresu

– Pomáhajú pri nespavosti

Himalájska soľná lampa vo vašej domácnosti vám môže doslova transformovať život , pri jej výbere si ale dávajte pozor, aby sa jednalo o lampu z pravej himalájskej soli.

 

zdroj: healthy-holistic-living.com.com

You Might Also Like