Cviky a rady na schudnutie stehien

 Oblasť stehien môže byť veľmi frustrujúca pri skúšaní nových diét na zníženie telesnej hmotnosti. Aby ste sa zbavili tuku na nohách, existuje veľmi málo  diét, takže my vám pomôže s týmto problémom. Pomôžeme vám eliminovať prebytok z tejto oblasti tela.
Nadbytočný tuk vo všeobecnosti je niečo, čo nikto nemá rád a spôsobuje ľuďom veľa starostí. To platí zvlášť v prípadoch, keď sa vyskytuje na istých partiách tela ako sú brucho, boky či vnútorná strana stehien.

Našťastie, u stehien sa jedná o podkožný tuk, ktorý dobre reaguje na cvičenie a zmeny v stravovaní. Tak ako u všetkého ostatného, aj tu platí, že nič sa nedá dosiahnuť bez toho, aby ste museli niečo obetovať.

Je preto potrebné, aby ste boli v niektorých aspektoch vášho života disciplinovaní.

V prípade chudnutia na stehnách je najlepším prístupom kombinácia špecifických cvičení a špeciálnej diéty podporujúcej chudnutie. Prípadne môžete vyskúšať nápoje urýchľujúce metabolizmus.

Teraz sa už ale poďme pozrieť na cviky, ktoré vám pomôžu schudnúť zo stehien. Ako sa vraví, lepšie je raz vidieť, než 1000 krát počuť, preto si pozrite nasledovné video:

Okrem samotného cvičenia je pre dosiahnutie trvalého výsledku schudnutia potrebné dodržiavať aj zopár ďalších zásad a krokov.

Krok 1

Obmedzte svoj kalorický príjem, aby ste vytvorili kalorický deficit. To znamená, aby ste viac kalórií spálili ako prijali.Tým zabezpečíte, že chýbajúce kalórie si bude telo dopĺňať z uloženého tuku. Hneď potom sa vaše stehná začnú zmenšovať.

Ak chcete dosiahnuť čo najrýchlejší výsledok, zredukujte denný príjem na 1000 kalórií.

Krok 2

Neostávajte hladní, čo by vás mohlo ťahať k prejedaniu sa. Zvýšte preto frekvenciu konzumácie jedál, no znížte ich veľkosť. Najlepšie je mať menší pokrm každé 2 až 3 hodiny počas dňa. Jedzte jedlá, ktoré sú veľké tak akurát na to, aby zahnali hlad. Príkladom takéhoto jedla je tanier fazuľovej polievky.

Krok 3

Vypite pohár vody pred každým jedlom, aby vás sčasti naplnil a zmenšil tak veľkosť žiadaného jedla.

Okrem toho, vyhýbajte sa malinovkám, sladeným nápojom, pivu, vínu, mliečnych šejkov a prisladzovaným kávam ako sú latte alebo kapučíno. Všetky tieto nápoje obsahujú vysoké množstvo kalórií a preto je vhodné sa im počas chudnutia vyhýbať. Namiesto nich sa zamerajte na čistú vodu alebo nízkokalorické nápoje. Dokonca ani umelé sladidlá sa neodporúčajú. Síce nemajú kalórie, ale majú na telo iné negatívne účinky.

zdroj: healthydiet24.com

You Might Also Like