Vedci vypočítali v akom veku sú ženy najkrajšie! Teraz sa nemusíme veku báť.

Britskí a americkí vedci nás vždy potešia všetkými  výskumami. Tentokrát sa rozhodli vypočítať priemerný vek žien, ktoré sú v rozkvete krásy . Až do nedávnej doby, všetci tvrdili, že reálna sexy žena je najkrajšia do 30 rokov, a potom sa trochu krásy začína strácať. Ale výsledky novej štúdie vás môžu prekvapiť a zároveň vás urobiť šťastnými.

najkrajšie vek ženy

Ak chcete zistiť, v akom veku sú ženy najatraktívnejšie, americkí vedci analyzovali vek najkrajších žien našej doby.Teraz vám prezradíme výsledky.

najkrajšie vek ženy

Najatraktívnejší vek ženy

Zdá  sa, že moderný kozmetický priemysel nie je len čerpanie peňazí, ale naozaj efektívne prispieva  dlhodobo zachovať ženskú krásu amladosť. Podľa štúdií špecialistov z Bostonskej univerzity, pred 30-40 rokmi, priemerný vek najkrajších žien bol 33 rokov. Teraz sa toto číslo zvýšilo na – 38 rokov.

najkrajšie vek ženy

prekvitanie ženskej krásy

Na získanie týchto výsledkov boli skúmané ženy, ktoré sa v posledných 20 rokoch nachádzali v rôznych časopisoch. Samozrejme, 38 rokov je priemerný vek. Napríklad 59-ročná Sharon Stone a Michelle Pfeiffer sú uznávané ako jedny z najkrajších žien , rovnako ako 49-ročná Julia Robertsová.

Súvisiaci obrázok

prekvitanie ženskej krásy

prekvitanie ženskej krásy

Takže, drahé ženy, nemali by ste sa báť stárnuť do krásy a v priebehu rokov vidieť vaše 20-ročné dievčatá ako konkurentky. Koniec koncov, teraz spravodlivo rastie krása s vekom. Pozrite sa napríklad na popredných svetových modelov alebo dokonca na naše herečky. Po 35 rokoch začali vyzerať oveľa lepšie.

prekvitanie ženskej krásy

prekvitanie ženskej krásy

Ďalšou zaujímavosťou. V zozname najkrajších žien je čoraz viac čiernych krások – okolo 30%.

prekvitanie ženskej krásy

prekvitanie ženskej krásy

Nie sú žiadne škaredé alebo staré ženy, existujú len tie, ktoré si doteraz neuvedomili svoju krásu. Zdieľajte tento zaujímavý článok so svojimi priateľmi v sociálnych sieťach!
zdroj: takprosto cc

You Might Also Like