Ako znížiť kalórie?

Každá žena sníva o tom mať krásne, ploché brucho. Bohužiaľ, toto je zóna pre mnohé, ktorá je problematická. Ale situáciu môžete zmeniť.

Prečítajte si týchto 5 odporúčaní a pokúste sa ich brať do úvahy denne aspoň po dobu 6 dní. Budete si istí, že toto zaberie a schudnete!

Ako rýchlo schudnúť

 1. Vylúčte soľ.
  Nepridávajte ju do jedla. Prestaňte to urobiť, všimnete si, že vám to až tak nechýba!Nadbytočná soľ udržiava tekutinu v tele a všeobecne spomaľuje metabolizmus. Príležitostne používajte soľ. Pre chuť pridajte račej rôzne korenie a byliny.

  Obmedzte spotrebu tohto produktu a zistíte pozitívnu zmenu!

  znížiť žalúdok

 2. Znížte príjem sacharidov
  Nemusíte úplne vylúčiť sacharidy, ale znížiť ich spotrebu. Jedzte viac bielkovinových potravín a zeleniny. Za 6 dní uvidíte výsledok. Na čo musíte dbať: vajcia, syr, tvaroh, orechy, chudé mäso, ryby, zelenina, ryža. Ale  zemiakov, cestoviny, chleba môžete vynechať.Keď zostanete na takejto strave za chvíľu, zistíte výrazné zmeny veľkosti pásu.

  znížiť žalúdok

 3. Jedzte správne ovocie
  6 dní, jeme veľa ovocia a môžete z tela odstrániť tuky a prebytočnú tekutinu. O pár centimetrov v páse budeme štíhlejší.Hlavná vec je vybrať správne ovocie. Nejedzte veľké množstvo banánov,  sušených marhúľ, hrozienok. Uprednostňujte ananás, kivi, hrušky a hlavne grapefruity.

  znížiť žalúdok

 4. Zabudnite na korenené jedlá
  Štipľavé jedlo pomáha uvoľniť viac žalúdočnej šťavy ako zvyčajne. To znamená, že takéto jedlo stimuluje chuť do jedla. Preto by malo byť počas nášho spaľovania tukov  zabudnuté.Hoci niektoré korenia  prispievajú k úbytku hmotnosti, hmotnosť sa vie vrátiť veľmi rýchlo.

  znížiť žalúdok

 5. Žiadne konzervačné látky
  Alkohol, cukor, spracované potraviny s rôznymi konzervačnými látkami sú nielen škodlivé, ale sa aj časom  objavujú vo forme tukových vankúšikov na bruchu a bokoch.Mimochodom, alkohol je veľmi vysokokalorický výrobok a zastavuje proces obnovy a rastu svalov. Preto by mal byť v tieto dni vylúčený.

  znížiť žalúdok

Ak tejto diéte venujete  minimálne 6 dní , jasne si všimnite pozitívny výsledok. A čo je najdôležitejšie – žiadne zdravotné riziká a problémy!
zdroj: sovkusom ru

You Might Also Like