AKO SI UROBIŤ KRÁSNY COP ZA MENEJ AKO 5 MINÚT?

Aký účes si urobí žena, keď je v zhone? Samozrejme, že cop. Tento účes vás zachráni , aj v prípade, že ste nemali čas umyť si vlasy alebo len nechcete, aby vám prekážali pri upratovaní.

Vysoký vrkoč je vhodný aj pre slávnostné príležitosti a existuje mnoho spôsobov, ako si ho vytvoriť. Väčšina žien si však tento účes nerobí správne a dopadne to tak, že konečný efekt je nudný. Ak sa chcete dozvedieť, ako si za 5 minút vytvoriť vrkoč plný objemu , pokračujte v nasledujúcom článku.

Ako na to?

V prípade, že máte čerstvo umyté a vysušené vlasy, použite na nich stylingový prípravok, aby neboli príliš rozlietané. Dôkladne si ich rozčešte a rozdeľte si ich na dve časti.

culik1

Z dolnej časti vlasov si urobte pevný vrkoč, ktorý si rozdelíte na dve časti. Vrchná časť si podržíte a na spodnej si pripevnite malý štipec do vlasov. Tým si vytvoríte objem.

culik2

Teraz sa pustite do hornej časti – vlasy si jemne natupírujte a následne trochu prečešte (dodáte účesu objem).

culik3

Spojte ich s druhým vrkočom pomocou elastickej gumičky. Ak chcete, môžete si ju vylepšiť pridaním dvoch obyčajných sponiek do vlasov a tým bude váš výsledný vrkoč pevnejšie.

culik4

Ak si prajete mať ešte väčší objem, opäť si vrkoč rozdeľte na dve časti a na dolnú stranu pripevnite malý štipec. Teraz vám už len zostáva vziať si menší pramienok vlasov a omotať ho okolo vrkoča tak, aby dokonale zakryl oba štipce..

culik5

Na vytvorenie si takéhoto účesu budete potrebovať maximálne 5 minút. Váš vrkoč bude vyzerať jednoducho, ale zároveň elegantne! Dokonca aj keď nie ste majiteľkou objemnej koruny krásy, spoznáte už návod, ako si ju vytvoriť. Ani vy sa nedokážete vynadívať na odraz vo vašom zrkadle?

Pozrite sa, ako to vo videu šlo tejto slečne …

Atraktívnosť s použitím minimálneho času!

zdroj:  takprosto. cc

You Might Also Like