Vaše pery o vás prezradia naozaj veľa. Urobte si tento test a zistite, čo o sebe ešte neviete

Myslíte si, že sa o človeku dozviete veľa, keď s ním budete hovoriť? Nemáte pravdu. I keď budete mlčať, vaše pery prezradia o vás viac, než si myslíte.

Stačí porovnať tvar pier podľa nasledujúcich obrázkov a nájsť požadovaný tvar.

Široké plné pery

pery test1

Majiteľka týchto pier je veľmi neuvážený človek. Je riskantná a energická, nebojí sa vziať iniciatívu do vlastných rúk a myslí si, že je strojcom vlastného šťastia. Ak sa jej niečo zapáči, musí to mať hneď, a to okamžite.

Od mužov taká dáma čaká rozhodnosť. Muž jej života by mal byť vynikajúci milenec a byť schopný robiť rozhodnutia. Mamičkin maznáčik a hlupáčik si pri nej miesto nenájde.

Neveľké plné pery

pery test2

Je to veľmi romantický človek. Jej život sa riadi emóciami, ale nie hlavou. Jej existencia sa skladá zo vzostupov a pádov, inak to nefunguje. Táto slečna sa vie ideálne vyplakať a preto ju milujú zástupy.

Obraz ideálneho muža pre túto ženu – mix toho, čo čítame v romantických románoch, takže nájsť vhodného partnera je veľmi, ale veľmi ťažká práca.

Vrchný peru je väčšia ako spodná

pery test3

Majiteľka týchto pier je rodený vodca. K práci pristupuje zodpovedne a snaží sa všetko doviesť do konca. Jej krédom je: „Všetko, alebo nič.“ Veľmi rada všetko riadi a v tomto sa cíti ako ryba vo vode.

Muž jej snov by mal byť rovnako ambiciózny a zameraný na dobývanie tých najvyšších výšin. Inak konkurovať s touto ženou je nemožné.

Spodnú peru je väčšia ako vrchná

pery test4

Tajomná neznáma – to je to, čo vystihuje nositeľky týchto pier. Vyčnieva z davu. Muži sa jej hádžu pod nohy a ženy ju tajne nenávidia. A taký stav ju veľmi uspokojuje.

Verí, že s ňou môže byť len jedinečný muž, s ktorým je ochotná stráviť niekoľko chvíľ. Táto lámačka mužských sŕdc nemá núdzu o obdivovateľov, ale získať si jej srdce môžu len tí, ktorí spočiatku o ňu nejaví žiadny záujem. Ale to je len začiatok …

Široké tenké pery

pery test5

Pred vami stojí realistický človek, ktorý si nestavia vzdušné zámky. Neberie si ružové okuliare a aby sa do niekoho zamilovala, musí to byť veľmi výnimočný človek.

Od muža nečaká zvláštne romantické prekvapenia a vynaliezavosť. Pre ňu je dôležitá spoľahlivosť.

Neveľké tenké pery

pery test6

Je to rodený optimista. Pre ňu je príznačný avanturizmus, bez dobrodružstva neprežije ani jeden deň. Táto dievčina rada riskuje a je ochotná vziať na seba viac, než je možné. Všetko ostatné sa jej zdá byť nudné a ošumelé.

Je to veľmi silná žena, preto muži sa jej boja. Pri nej môže stať len taký muž, ako je ona sama. Ten, čo je pod papučou, sa pri nej dlho neohreje.

Tak čo, našla ste sa v týchto profiloch? Alebo ste sa pozreli na svoju priateľku?

You Might Also Like