Zázrak z citróna a olivového oleja, isto vám pomôže!

Očistiť pečeň od toxínov môže byť jednoduchšie ako by ste čakali. Pomôže vám k tomu len tá správna kombinácia a efekt sa dostaví už do mesiaca. Olivový olej a čistá citrónová šťava sú liekom, ktorý vás dostane do formy.

Súvisiaci obrázok

Na to, aby boli účinky správne, je dôležité piť citrón s olejom na lačný žalúdok. Stačia 2 polievkové lyžice každé ráno a po pár dňoch sa budete cítiť ako rybička. Zlepší sa vám pleť, rozžiari sa pokožka a ak máte problémy s pravidelnou stolicou, aj tu dôjde k náprave. Dôležité je ale dbať na kúpu kvalitného extra panenského olivového oleja. To, či je olej kvalitný zistíte na zadnej strane pri zložení. Olej musí byť 100% olivový, nie miešaný. Sledujte výrobné popisy a budete si na istom.

Prečistí a uzdraví

Zmiešajte šťavu z polovice citróna a jednu polievkovú lyžicu olivového oleja. Toto je denná dávka, ktorá by vám z takéhoto množstva ingrediencií mala bez problémov vyjsť. Nezabudnite na to, že pravidelnosť prináša výsledky. Do tela dostanete množstvo prospešných látok plus veľa prírodného vitamínu C.

Súvisiaci obrázok

Výhody olivového oleja

Práve olivový olej je odborníkmi považovaný za najlepší prírodný prostriedok na prečistenie pečene. Znižuje hladinu cholesterolu, odstraňuje zo stien ciev povlak a zabraňuje vzniku kardiovaskulárnych ochorení.

Prečisťovacej kúre môžete pomôcť dennou konzumáciou ľanových semienok, kukurice či repkového oleja. Všetky tri produkty sú výnimočne nápomocné pri detoxikačných procesoch.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt olivovy olej a citron

Výhody citrónovej šťavy

Citrónová šťava je v tomto prípade výnimočná stimuláciou uvoľňovania žlče. Bez problémov ju nahradia akékoľvek iné kyslé prípravky, no príroda je len príroda, preto namiesto umelých kyselín voľte čerstvé citróny. Práve šťava z nich priaznivo ovplyvní dýchacie cesty, pľúca, zabráni prechladnutiu a posilní imunitný systém. Okrem toho citrón rozpúšťa piesok a kamene v močovom trakte, napomáha kĺbom. Nahradiť ho môžete aj čerstvým brusnicovým džúsom, ktorý má takmer rovnaké účinky.

                                         Bojuje proti intoxikácii:

Kombinácia olivového oleja a citrónovej šťavy je vynikajúca aj po prehýrenej noci. Na alkohol pôsobí doslova liečivo, a to aj pri silnej intoxikácii. Zmierňuje záťaž pečene po alkoholických nápojoch a okamžite regeneruje všetko zničené.

Citrónová šťava v kombinácii s olivovým olejom dokonale čistí telo po každej otrave. Keď intoxikácia alkoholu pôsobí čarovne, odstraňuje záťaž na pečeň, okamžite obnoví telo.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt olivovy olej a citron na čreva a travenie
                                          Na črevá a trávenie:  

Pri problémoch so zápchou a trávením, s výnimkou nadmernej produkcie žalúdočných štiav je kombinácia olivového oleja a citrónovej šťavy doslova zázrakom pre črevá a trávenie. Pravidelná stolica už nebude iba sen, boľavý a podráždený žalúdok po každom jedle bude minulosťou. Olivový olej má v tomto smere akýsi obaľovací efekt a chráni sliznicu žalúdka aj čriev pred nežiadúcimi faktormi.

zdroj: takprosto cc

You Might Also Like