Na problémy s prostatou- najlepší prírodný liek!

Zväčšená prostata býva pálčivým problémom mužov v zrelom veku. Diagnóza N40, alebo odborne benígna prostatická hyperplázia, spôsobuje časté močenie, slabý prúd moču, môžu sa objaviť aj bolesti prostaty.

V prípade, že sa tomuto ochoreniu nevenuje náležitá pozornosť, môžu sa časom príznaky a ťažkosti zväčšovať. V ojedinelých prípadoch nie je vylúčená ani progresia do rakoviny prostaty.
prostata veľkosť

Našťastie, existuje viacero prírodných látok, ktoré prostate dokážu pomôcť.

Medzi nimi je však jedna, ktorá spoľahlivo účinkuje na takmer všetky jej komplikácie – tak proti zväčšovaniu prostaty, zápaly prostaty a dokonca aj na pridružené infekcie močového mechúra či obličiek.

Ide o rastlinku nazývanú Vrbovka malokvetá.

Príprava čaju:

Čaj si pripravíte jednoducho tak, že prevaríte približne 2 dcl vody a zalejete ňou 1 až 2 čajové lyžičky sušenej vrbovky malokvetej.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt čaj z vrbovky malokvetej

Pohár prikryte nejakou pokrývkou, napríklad malým tanierikom a nechajte 5 až 10 minút lúhovať. Následne čaj sceďte, nechajte ešte trocha vychladnúť a vypite ho.

Čaj sa užíva 2 krát denne – ráno pred raňajkami a večer pred večerou, prípadne pred spaním. Ak by ste mali z neho potrebu počas noci ísť na toaletu, tak ho užite radšej o niečo skôr.

Čaj pite pravidelne aspoň počas niekoľkých týždňov. Prvé známky zlepšenia stavu prostaty zaznamenáte pomerne skoro.

Účinky čaju z vrbovky malokvetej
Súvisiaci obrázok

Ako už bolo spomenuté, čaj úspešne potláča zápaly prostaty a močového mechúra.

Okrem toho rieši problémy s močením spôsobované zväčšenou prostatou, krvácanie do moču a tiež nepohodlie či bolesti močového mechúra, prostaty a obličiek.
zdroj: e-sen.com

You Might Also Like