Vynikajúca kefírová diéta

Kefírové diéty dlho získavali svoju popularitu u väčšiny žien. Ak sa budete držať plánovaného rozvrhu jedál, môžete spáliť slušné množstvo ďalších kilogramov. Diéty na báze jogurtov sú považované za dosť extrémne, ale kvôli vylúčeniu niektorých produktov vám umožňujú  zbaviť sa tukových ložísk.

kefír diéty

Prečo sú kefírové diéty tak úspešné? Kefír je ľahko stráviteľný a veľmi pozitívne ovplyvňuje prácu gastrointestinálneho traktu. Aj tento nápoj je považovaný za veľmi účinný a zároveň s nízkym obsahom kalórií. Chceme sa podeliť o tri najúspešnejšie varianty kefírovej diéty .

Kefírové diéty:

Pohánka a kefír

Spojením  pohánky a kefíru vám pomôže rýchlo sa zbaviť tuku na bokoch, ak po dobu siedmich dní bude vaša strava  zahŕňať 1 liter kefíru s nesolenou pohánkovou kašou , zo zeleným čajom a čistou pitnou vodou. Ak chcete, aby strava priniesla požadovaný účinok, kefír by sa mal piť 30 minút po jedle.

kefír diéty

Ak máte pocit, že pohánka je príliš mdlá, môžete k nej pridať sójovou omáčkou alebo nízkotučným jogurtom . Najlepší spôsob varenia pohánky: dôkladne opláchnite pohánku a prelejte ju cez noc vodou. Ráno bude pohánka pripravená. .

Kefír-cukrová repa

Táto strava je určená na 3 dni. Je považovaná za jednu z najprísnejších diét. Do troch dní môžete jesť len 1,5 kg varenej repy , 1,5 l kefíru bez tuku a 1,5-2 litra čistej vody.

kefír diéty

Rozdelte dennú dávku na 5-6 jedál.  Štvrtý deň odporúčame, aby ste stále dodržiavali túto diétu s pridaním 400 g vareného bieleho mäsa alebo rýb a akýchkoľvek citrusu do jedálnička .

Kefír so škoricou

Toto nie je strava, ale nápoj, ktorý vás ochráni pred pocitom hladu a pomôže telu vyrovnať sa s prebytočnými ložiskami tukov . Ak nechcete zostať na tvrdej strave, pokúste sa zahrnúť do stravy viac čerstvej zeleniny a nápoje na báze kefíru.

kefír diéty

Kefír s mletej škorice a zázvoru má schopnosť urýchliť metabolizmus, zlepšovať črevnú mikroflóru a zbaviť telo toxínov. Tento nápoj bude určite prínosom pre vaše telo.

kefír diéty

Pri dodržaní akejkoľvek prísnej diéty je potrebné dopĺňať telo vitamínovými komplexmi. Potom  vaše telo ľahšie zvládne stres, stav pokožky a vlasov sa nezhorší. Tiež nezabudnite, že kilogramy majú tendenciu rýchleho návratu, preto sa snažte neustále sledovať stravovanie a cvičenie. Zdieľajte tento užitočný článok so svojimi priateľmi, sezóna plaviek sa blíži.
zdroj: sovkusom ru

You Might Also Like