Tipy na chutné raňajky ktoré vám zaručia stratu váhy!

Smoothie nápoje – jahody, banány a mandle

Nielenže sa dajú rýchlo pripraviť, sú jednoduché a ekonomické! Zároveň si ingrediencie môžete zmraziť aby ste mali extra chladné raňajky ktoré vás zaručene naštartujú do dňa! So spomenutými ingredienciami bude vaše smoothie tak lahodné ako aj prospešné na ceste k zdravej váhe.

Surová zelenina s volským okom

Jedinú vec ktorú máte v tomto prípade urobiť je nakrájať hocijakú zeleninu podľa vašej chuti. Pripravte si volské oko z organického vajca ktoré pripravíte na kokosovom oleji a šupnite ho na nakrájanú zeleninu. Toto jedlo je skvelé v tom, že si ho môžete dať kedykoľvek! Proteíny obsiahnuté vo vajci a vláknina v zelenine vám dodá energiu a pomôže vám prebiť sa ťažkým dňom ktorý je pred vami.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt surova zelenina a volske oko

Ananásový (žltý) melón naplnený gréckym jogurtom

Grécky jogurt je nielen najchutnejším, najkrémovitejším a najuspokojívejším (čo sa týka chuti ), taktiež vás naplní proteínmi bez potreby vajec a mäsa.

Je možné že si budete  chcieť pridať do tohto jogurtu granolu, no snažte sa tomu vyhnúť za každú cenu! Granola je bohatá na cukor a nedodá vášmu telu ten správny druh energie ktorý potrebujete počas dňa. Vyskúšajte zmrazené bobuľky či opekané semienka ak máte chuť na niečo chrumkavé.

Ovsené vločky

Nemáte čas si spraviť nič na raňajky? Nestíhate a máte z toho stres? Lačný žalúdok vám so stresom nepomôže, skôr ho zintenzívni a zhorší. V dlhodobom horizonte môžete získať kvantum zdravotných problémov. Tak prečo nie si naliať do misky trocha mlieka a prisypať ovsené vločky? Hoci to vyzerá ako ľahké jedlo (de facto aj je), na živiny je to bohaté až až! Skvelé a jednoduché raňajky.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ovsené vločky

Palacinky s nízkou hladinou sacharidov

Stačí vám na to polovička pohára poriadne rozpučených dozretých banánov a 2 vajcia. Obe ingrediencie vložte do misky a poriadne zamiešajte. Štvrtinu tejto zmesy vylejte na predhriatu panvicu na strednom stupni. Akonáhle začne bublať, palacinku prevráťte a vyčkajte kým sa aj druhá strana nedopečie. Voila, jedna palacinka na svete!
Súvisiaci obrázok

zdroj: guiapadres.es

You Might Also Like