Pozrite sa, ako vaša dĺžka prstov odhaľuje vašu osobnosť!

Možno ste nevedeli o tom, že dĺžka vašich prstov dokáže vypovedať aj o vašej povahe a charaktere.Porovnajte si dĺžku svojho ukazováka s prstenníkom a presvedčte sa, či sa to zhoduje s niektorými vašimi osobnostnými vlastnosťami.Úvodný obrázok znázorňuje 3 variácie dĺžok prstov označené písmenami A, B a C. Určte najprv, ktorý prípad ste vy a potom si prečítajte jeho význam.

A)

Hovorí sa, že ľudia, ktorých prstenník je dlhší ako ukazovák, sú veľmi pekní na vzhľad. Vyžarujú charizmu, ktorá je pre ostatných neodolateľná.

Okrem toho sú oveľa agresívnejší a rozhodnejší. Nemajú problém podstúpiť aj veľké riziko.

Sú pre ne typické nasledovné profesie:

vojak
technik, inžinier
šachový hráč

Tieto osoby sú veľmi dobré aj v lúštení krížoviek.

Vedci tiež objavili, že ľudia s dlhšími prstenníkmi zarábajú viac ako ich kolegovia s prstenníkmi kratšej dĺžky.

B)

Ľudia s dlhšími ukazovákmi ako prstenníkmi majú silné sebavedomie.Často sú narcistickí a arogantní. Uprednostňujú pokoj a nemajú radi, keď ich vo voľnom čase niekto vyrušuje.Keď dôjde na vzťahy, nie sú tým typom ľudí, ktorí by urobili prvý krok. Na druhej strane však vždy uvítajú a príjmu pozornosť, ktorej sa im dostane.

C)

Osoby, ktoré majú dĺžku prstenníka aj ukazováka rovnakú, sú mierumilovné, milujúce a cítia sa nepohodlne, keď sa ocitnú uprostred nejakého konfliktu.Títo ľudia sú dobre organizovaní a chcú s každým dobre vychádzať.

Ďalšou ich charakteristikou je, že vo vzťahoch sa snažia byť voči svojmu partnerovi verní, plní nehy a starostliví.

Zdroj: .healthylifetricks.com

You Might Also Like