Nevzhľadné strie trápia mnoho žien.Určite Vám pomôže práve toto!

Koža, najväčší orgán ľudského tela. To, v akom stave máme kožu, sa odvíja od množstva faktorov. Väčšina žien však skôr či neskôr dostane nepríjemný dar – strie. Strie je naozaj ťažké odstrániť. Existuje veľké množstvo olejčekov, krémov, mastičiek a masiek, ktoré by mali pomôcť odstrániť nepríjemné jazvičky na koži, ale bohužiaľ často sú to len márne pokusy.

strie001

Strie nepridávajú ženskému telu sebavedomie. Či už ste štíhla alebo bacuľatejšie, tie nepekné čiaročky na koži vyzerajú ako jazvy a neradi ich ukazujeme verejnosti. Nielen v plavkách, ale dokonca aj doma pred partnerom. Strie spravidla nevznikajú iba počas tehotenstva. Môžu sa stať súčasťou tela už v puberte, keď ženy v oblasti bokov, brucha alebo prsníkov rýchlo priberú a nechcené strie sa objavia. To však neznamená, že sa strií nejde zbaviť. Vyžaduje to ale svätú trpezlivosť.

strie002

Ak sa nad týmto receptom len usmievate, zadržte. Skoncujte so svojou lenivosťou a Vaša pokožka sa Vám odmení. Nezáleží na tom, ako hlboké strie máte. Žiadny dermatológ Vám neporadí, ako odstrániť strie v pohodlí domova bez invazívnych zákrokov. Najjednoduchšie je navrhnúť laser a nechať si za to od nešťastných žien zaplatiť veľké peniaze. Nákladný zákrok nie je vždy stopercentný a komplexný prístup k regenerácii strií.

Olej a aspirín

Na odstránenie strií sa vyzbrojte aspirínom a vytrvalosťou. Nikto netvrdí, že zmiznú za dva dni. Musíme si uvedomiť, že aj keď sa porežete, koži trvá dlhšiu dobu, než sa zacelí tak, aby na porezanom mieste nebolo nič vidieť. Dajte im čas a svoju pozornosť. Zaručene zmiznú.

Budete potrebovať iba:

pár tabliet aspirínu
2 PL teplého olivového oleja

Ako na to?

Aspirín rozdrvte a rozpustite v malom množstve vody, aby sa vytvorila kašička. Túto kašičku zmiešajte s teplým olivovým olejom a ešte teplé naneste na miesta, kde strie sú. Vyčkajte 20 minút a umyte teplou vodou.

strie003

Nedokážete si predstaviť, že by to mohlo fungovať? Skúšajte aspirínové zábaly pravidelne a úplne ideálne každý deň po sprchovaní, kým je koža ešte nahriata a pružná. Asi po mesiaci by mali byť prvé výsledky zaručene viditeľné. Nemôžete sa čudovať, že to tak dlho trvá. Tieto jazvičky sú súčasťou Vašej kože dlhé roky a prinútiť ich, aby sa začali „vyrovnávať“ nie je jednoduché. Koža v mieste poškodenia musí byť pravidelne zvlhčovaná a premasťovaná.

Pre čo najlepší efekt aspirinového zábalu skúste dvakrát týždenne pridať jedno vajce, ktoré pretrepte s olejom. Výsledky budú naozaj viditeľné. Aby bolo pôsobenie intenzívnejšie, Vašej koži pomôže užívanie vitamínu E a vitamínu C. Vyživujú totiž pokožku zvnútra a pomáhajú jej získať pôvodný elasticitu. Na škodu nie sú ani pohybovej aktivity alebo ešte lepšie jemná masáž, ktorá zlepší prekrvenie Vášho tela-najmä v miestach, kde sa strie nachádzajú.

strie004

Nielen pri striách, ale pri regenerácii kože a kožných ochorení sa neodporúča navštevovanie solária a ani opaľovanie. Koža sa vysušuje a strie sú tak ešte viditeľnejšie. Ak budete na slnku, nezabúdajte si strie natierať dvojitou dávkou opaľovacieho alebo aspoň poriadne mastného krému.
A čo je najdôležitejšie – zabudnite na komplexy. Každá žena je krásna svojim osobitým vyžarovaním. A na tom strie rozhodne nič nezmenia.

zdroj: takprosto cc

You Might Also Like