Úžasný efekt masky na tvár

Existuje jeden mýtus, v ktororý každá žena verí: ak nemáte peniaze na drahé kozmetické procedúry, nemali by ste sa ani pokúšať starať sa o svoju pleť doma – nebude to mať účinok. A s najväčšou pravdepodobnosťou tento mýtus vynašieli tí, ktorí vlastnia takéto salóny. My sme presvedčení na 100% , že jediná výhoda salónových procedúr je reklama. Po zaplatení veľa peňazí chcú majitelia salónov získať vysoký zisk.

maska ​​filmu

Tu vám ponúkneme zopár domácich masiek s úžasným omladzujúcim účinkom. Zistili sme pre vás päť najúčinnejších a lacnejších možností.

Čo dokážu Domáce masky na pleť:

výhody domácich masiek

Jednou z výhod takýchto masiek je možnosť pripraviť každú doma. S ich pomocou sa môžete postarať o pokožku na vlastnú päsť , bez výdavkov na zakúpenú kozmetiku. Okrem ceny existuje niekoľko dôležitých výhod:

Odumretá koža  sa odstráni spolu s maskou.
Pigmentové škvrny a pehy sú menej nápadné.
Koža je čiastočne očistená od špiny a pórov.
Vyhlazujúci efekt je okamžitý. Po niekoľkých procedúrach, malé vrásky zmiznú a hlbšie sú menej viditeľné.
Kapilárna mriežka už nie je problém.

Okrem toho, v závislosti od prísad, maska ​​je tiež schopná nasýtiť pokožku vitamínmi a mikroelementmi. Koža nielen vyzerá lepšie, ale stáva sa sametovou a hladkou . Čo viac si priať!

5 možností masiek pre vašu pokožku

 1. Aktivované uhlie
  Roztlačte 1 tabletu s aktívnym uhlím a pridajte 1 lyžičku. mlieka, rovnako ako 1 lyžičku. želatíny. Predhrievajte hmotu vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre, kým sa želatína neroztopí. Ochlaďte. Aplikujte na bradu a nos. A hneď ako stuhne, odstráňte. Čierne body sa stratia.
  maska ​​s aktívnym uhlím
 2. Zo zeleného čaju
  Necháme lúhovať. Po zmiešaní s rovnako vyluhovaným harmančekom (50 ml). Pridajte do tekutiny 1 lyžičku želatíny. Predhrejte, kým sa želatína úplne nerozpustí . Ochlaďte a potom pridajte 1 polievkovú lyžičku uhorky a 40 g šťavy z aloe.  Zmes nechajte ďalšiu pol hodinu a potom ju použite.
  maska ​​so zeleným čajom
 3. So zeleninou a ovocím
  Zmiešajte 50 ml rajčiakov a citrónu, rovnako ako ryže a grapefruitovú šťavu. Pridajte 1 polievkovú lyžičku želatíny. Zahrievame, kým sa želatína nerozpustí. Zmes sa ochladí a potom sa aplikuje.
  maska ​​s ovocím
 4. S pomarančom
  Usušíme kôru z jedného pomaranča. Rozdrvíme hu na prášok. Rozpustite 2 polievkové lyžice želatíny v 100 ml teplej vody. Zmiešajte roztok želatíny a 1 lyžičku prášku. Pridajte 1 lyžičku medu. A použite.
  masku s oranžovou farbou
 5. S vajíčkom
  Ušľaháme 1 vaječný biely. Pridajte 1 lyžičku citrónovej šťavy. Použite masku na tvár. Po vyschnutí prvej vrstvy môžete znova naniesť zmes.
  maska ​​s vajcom

Je ťažké povedať, ktorá z nich je lepšia. Všetko závisí od druhu pokožky a od účinku, ktorý očakávate. Môžete si to každý vyskúšať a až potom rozhodnúť, ktorá z nich je vhodná .

Ako správne aplikovať tieto masky:

ako aplikovať masku

V tomto prípade sú pravidlá aplikácie totožné s odporúčaniami pre akúkoľvek kupovanú masku. Prečítajte si a berte to na vedomie, pretože váš účinok závisí od toho.

 • Pred aplikáciou vždy odstráňte make-up. Použite mlieko,alebo vyčistite kefkou na tvár . Masku naneste iba na čistú pokožku.
 • Pred použitím produktu naneste na tvár arganový alebo mandľový olej.
 • Kúpte si špeciálnu kefu na aplikáciu. Môžete to urobiť svojimi rukami, ale kefka bude presnejšia a nebudete špinaví.
  domáca maska
 • Domáce masky je možné použiť v niekoľkých vrstvách. Ale ak chcete natrieť ďalšie, predchádzajúca by mala byť dobre vysušená.
 • Obvykle by sa tento domáci liek mal udržať 15 minút na tvári. Je dôležité, aby svaly tváre boli po celý čas nehybné.
 • Ak ste urobili všetko správne, stiahnie masku z tváre. V opačnom prípade sa môže umyť vodou .

domáce maskovacie filmy

Hĺbkové čistenie, odstránenie jemných vrások a vyrovnanie hlbších – tento trojitý efekt ,  pomáha dosiahnuť domáca maska. Vaša pokožka nebude len vyzerať lepšie. Začne dýchať hlbšie! Mnoho žien hovorí o účinku po prvom použití. Je však vhodné pravidelne aplikovať tieto zmesi (až dvakrát týždenne), aby ich výsledok videli aj ostatní.
zdroj: sovkusom ru

You Might Also Like