Ako rýchlo schudnúť v oblasti bruška

Ženy sú často konfrontované s problémom extra tuku na brušku a páse pred letnou dovolenkou. Keď sa nám plavky zarývajú a slaninka prevísa cez plavkové nohavičky. V tomto okamihu sa každá z nás pozastaví a rozmýšľa, ako rýchlo tieto brušné vankúšiky zhodiť. Teraz vám poradíme neskutočne účinný recept po ktorom sa vám táto túžba zaručene splní.

Bruško rastie vekom, hormonálnymi zmenami, ale aj nesprávnou životosprávou, ktorá môže viaznuť len v malých drobnostiach. Ak je však pre vás vzhľad dôležitý a prevísajúce alebo rastúce bruško vás obmedzuje a obťažuje zároveň, vyskúšajte túto po stáročia používanú fintu a uvidíte, že kilá zídu alebo vystúpia tam, kde chýbajú. Pri pohľade do zrkadla po pár týždňoch s potešením zistíte, že na vašom tele je všetko akosi rovnomerne rozložené.

Spoľahlivý spaľovač:

Aby bolo chudnutie nielen zábavné, ale takmer neciteľné, vypite každý deň nalačno grapefruitový nápoj so špeciálnym zložením. Tentoraz to nebude len o grepoch, ktoré účinne odbúravajú kilá, ale aj o jablčnom octe, ktorý je v kombinácii s citrusmi priam zázračný. Sedem dní a prvé skutočne viditeľné výsledky budú na svete. Ak budete dôsledné, po niekoľkých dňoch začnete badať úbytok v oblasti pása o niekoľko centimetrov.

Súvisiaci obrázok

Tekutý nápoj s grapefruitom

150 ml grapefruitovej šťavy
1 lyžička. med
2 lyžičky. prírodný jablkový jablkový ocot
pridajte 50 ml čistej vody, nie bublinkovej.

Nápoj si dávajte pravidelne každé ráno ešte skôr, než sa naraňajkujete a potom približne štvrťhodinku pred večerou.

Bojovník proti nadváhe

Súvisiaci obrázok

Vo všeobecnosti je šťava z grepov považovaná za neuveriteľne silný prírodný liek v boji s prebytočnými kilogramami. O to viac, že obsahuje flavonoidy, ktoré sú veľmi odvodňujúce, odbúravajú tuky a zmierňujú celulitídu. Nezabudnite však, že spaľovanie tukov nie je o tom, že nebudete jesť, alebo budete týždeň jesť len samé zdravé veci a potom sa dostanete do starého kolobehu.
Súvisiaci obrázok

Piť grepovú šťavu by ste si mali zvyknúť dlhodobo a popri tom sa stravovať normálne. To znamená jesť toľko, koľko si vaše telo pýta, aby bolo sýte a hýbať sa primerane vášmu veku a pohybovým schopnostiam. Ak ste doteraz iba sedeli doma, nečudujte sa, že brucho rastie a rastie. Ak pridáte do týždňa dve dlhšie prechádzky, spraví to vo vašom živote veľkú zmenu. Možno ju nepocítite na váhe, ale sami na sebe. Okrem toho sa hovorí, že grepy zlepšujú náladu a dokonca dodávajú chuť a radosť do života. Už len pre toto by ste ich mali vyskúšať!

zdroj: sovkusom ru

You Might Also Like