8 spôsobov čistenia a omladenia tela

Prirodzené a efektívne! Očista nášho tela je dôležitá pre bezchybné fungovanie nášho tráviaceho systému. Ten je ďalej napojený na ostatné telu dôležité orgány. Vaše telo sa vám za to isto poďakuje zdravým a vitalitou. Tu je niekoľko metód ktoré sú určené na vašu očistu organizmu:

Metóda 1.

Musíte si zvyknúť na to, aby ste jedli raz týždenne ráno na prázdny žalúdok veľa zeleniny (medvedí cesnak, hlávkového šalátu, cibule, zeleru, kôpru, petržlenu). Vyhýbajte sa chlebu a soli. Ak nemáte dostatok zeleniny nič si z toho nerobte. Hlavná zložka pri tejto očiste je petržlen. Po pol hodine môžete začať ďalšiu fázu čistenia – jedzte čerstvé bobuľové ovocie alebo zeleninu .

Veľa zeleniny spôsobuje, že váš tráviaci systém pracuje ťažko a konzumácia  bobuľového ovocia a zeleniny aktivuje činnosť čreva a žalúdka. Takže z tela bude prirodzene odchádzať, hlien a iné nečistoty.

Metóda 2.

Denne je potrebné jesť na prázdny žalúdok varenú červenú cviklu. Pridáme do nej jednu lyžicu rastlinného oleja (olivový, slnečnicový, atď.).

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt cvikla s olejom

Metóda 3.

Ráno na prázdny žalúdok pite jeden pohár čerstvej mrkvovej šťavy.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt mrkvová štava

Metóda 4.

Pri každom jedle je potrebné miešať túto zeleninu s prevarenou vodou ražné otruby ( jeme jednu alebo dve polievkové lyžice denne).
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ražne otruby

Metóda 5.

Jedzte medzi jedlami zmes lyžice: 100 g. aloe, 100 g. čerstvého medu, 300 g. sušených marhúľ, 300 g. sušených sliviek, 300 g. fíg. Zmes sa môže premyť pohárom teplej, čistej vody a zajesť s plátkom ražného chleba.

Metóda 6.

Vo večerných hodinách alebo v dopoludňajších hodinách (vždy na prázdny žalúdok) vypite pohár nízkotučného kefíru, ktorý dodáva telu zložky rastlinného masla.

Metóda 7.

Vezmite 100 gramov brezových pukov, imortellu, ľubovníka a harmančeku. zmiešajte a zavrite na tuho  vekom v sklenenej nádobe. Vo večerných hodinách berieme lyžicu pripravenej zmesi a nalejte do nej 500 ml nevarenej  vriacej vody. Lúhujeme 20 minút a filtrujeme cez gázu. Nalejte pohár výslednej kvapaliny a rozpustite v nej jednu lyžičku medu.Potom už nepijeme a nejeme.

Tnto proces robíme pred spaním. Ráno zahrejte zostávajúcu zmes, rozpustite do nej lyžicu medu a pite 25 minút pred raňajkami. Robte to každý deň, až kým zmes neminieme.

Metóda 8.

Opatrne umyte a vysušte ryžu .Varte 2 polievkové lyžice ráno, necháme vo vode cca 10 min. Po dvoch hodinách, keď ste zjedli túto kašu, môžete jesť jedno čerstvé jablko. Očistite telo po celý týždeň a presvečte  sa na vlastnej koži a získajte pozoruhodné výsledky.
Súvisiaci obrázok
zdroj: fithacker.ru

You Might Also Like