Ako efektívne očistiť telo od parazitov a schudnúť? Len vďaka 2 prísadám!

Vaša túžba na sladké je neskrotná? Ak áno, treba spozornieť. Prehnaná chuť na sladké môže mať dve najčastejšie príčiny – stres a prítomnosť parazitov v tele.

Keď jete veľa sladkých potravín, vytvárate tak podmienky, ktoré spôsobujú hromadenie hlienu v tele, a tento nadbytok hlienu je ideálnym východiskovým bodom pre množenie húb a baktérií. A tie vás zbavujú  živín a energie!

Váš organizmus chce chýbajúcu energiu opäť získať a volá o pomoc v podobe túžby po sladkom jedle. Okrem toho, čím viac parazitov máte, tým sa viac tuku v tele uloží, pretože parazity žijú práve z tukových zásob.

Keď sa týchto nevítaných hostí zbavíte, budete sa čudovať, koľko energie zrazu máte. Navyše sa vám zlepší trávenie a podarí sa vám zbaviť aj tukových zásob. Existuje účinný recept, ktorý vám môže pomôcť.

Potrebujeme:

2 lyžice ľanových semienok
2-3 kúsky sušených klinčekov

Príprava:

Ingrediencie pomelte v mlynčeku na kávu  na prášok.

Užívanie:

Prášok môžete pridať do prevarenej vody a vypiť, alebo zamiešať do svojich raňajok. Po dobu troch dní užívajte 2 polievkové lyžice.

Po troch dňoch urobte prestávku a začnite znovu. Odporúča sa, aby ste tak urobili do jedného mesiaca. Tento postup sa opakuje niekoľkokrát v priebehu roka.

zdroj: fithacker. ru

You Might Also Like