Zázračný domáci sirup na chudnutie a imunitu

Domáci sirup zo zázvoru a chrenu sľubuje schudnúť až jeden centimeter v páse za jediný deň. A nie len to je to úžasný recept na naše zdravie a imunitu. Ako to funguje?

Zázvorovo-chrenový koktejl

Výsledky hovoria za všetko. Zmes zázvoru a chrenu má hneď niekoľko účinkov: posilňuje cievy, pomáha pri liečbe aterosklerózy, zlepšuje pamäť. Pôsobí ako afrodiziakum, zlepšuje tráviace procesy, urýchľuje metabolizmus, podporuje chudnutie a zvyšuje imunitu. Niekoľkonásobne! Odporúča sa piť v malých množstvách.

Veríte na zázraky? Buďte radšej opatrní. Platí to aj pri hľadaní spôsobu, ako schudnúť. Jedným z takých, ktoré sa momentálne šíria internetom, je domáci sirup na spaľovanie brušného tuku. Sľubuje úbytok až jeden centimeter brušného tuku denne. Čo bohužiaľ nie príliš reálne. Napriek tomu si ho na pomoc vziať môžete, minimálne ako pomocníka pre naštartovanie metabolizmu.
Súvisiaci obrázok

Čo dať do tohoto zázraku?

125 gramov chrenu,
4 citróny,
2 cm čerstvého zázvoru,
3 polievkové lyžice medu,
3 polievkové lyžice škorice

Pomocou mixéra rozmixujte chren a zázvor na jemnú hmotu, do nej vytlačte šťavu z citrónov. Miešajte ďalšie tri minúty. Nakoniec pridajte škoricu a med a miešajte, kým nezískate homogénny sirup. Ten prelejte do sklenenej fľaštičky.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt chren zazvor med citron

Ako sa sirup užíva?

Užíva sa jedna čajová lyžička denne, najlepšie pred jedlom a cvičením, teda ráno. Sirup by ste mali spotrebovať v priebehu troch týždňov a pred prípadným ďalším užívaním si dajte tri týždne pauzu. Aby ste jeho účinok posilnili, zaraďujte cvičenie pravidelne, ideálny je pohyb vo vyššom tempe, čiže kardio cvičenia.

Čo sirup dokáže?

Sirup vďaka svojmu zloženiu dokáže nakopnúť lenivý metabolizmus podobne ako niektoré priemyselne vyrábané spaľovače tukov, ktoré tiež najlepšie fungujú v kombinácii s cvičením. A vhodný je aj diétny jedálniček. Okrem toho znižuje zadržiavanie vody v tele, to ale priamo nesúvisí so spaľovaním tukov. Vyznávači detoxikácie môžu v sirupe vidieť pomocníka pri očiste organizmu. Sirup má zároveň protizápalové účinky a prospieva imunite, môže tak napríklad tlmiť prejavy prechladnutia.

Ako to funguje?

Je však pravda, že odborníci na výživu a chudnutie podobné zázračné recepty nevidia príliš radi, pretože za jediný účinný recept považujú kombináciu cvičenia a odľahčeného stravovania. Na druhej strane tento sirup pravdepodobne nikomu neublíži, navyše ho nesprevádza žiadna extrémna diéta. Sirup skutočne môže mať priaznivý vplyv na rýchlosť metabolizmu. Ale rozhodne nemôže spôsobiť, že by človeku ubudol centimeter brušného tuku denne. To v podstate nedokáže nič na svete. Môže však mať kladný vplyv na psychiku, človek aj vďaka tomu, že ho pravidelne užíva, myslí potom viac na to, čo zje a ako sa hýbe, čo sa na postave aj váhe určite prejaví.

zdroj: takprosto cc

You Might Also Like