Jednoduchý spôsob, ako schudnúť bez liekov, je urýchliť metabolizmus!

Dedič slávnej dynastie lekárov, je renomovaná osobnosť vo svojom odbore a nebojí sa verejne kritizovať farmaceutický priemysel. Alexander Leonidovič Myasnikov, muž s neuveriteľnými skúsenosťami otvára oči ľuďom a snaží sa ich priviesť na správnu cestu. Darí sa mu to?

mäsiarstva o strate hmotnosti  

Svoje názory na farmaceutickú mafiu, chudnutie pomocou výživových doplnkov, ale aj tvrdých liekov ostro a verejne kritizuje. A môže si to dovoliť, pretože ako odborník presne vie, čo ľudskému telu škodí a čo mu, naopak, pomáha.

Je to tak jednoduché

Mnoho odporcov si získal svojimi výrokmi o jednoduchosti chudnutia. Najmä v kruhoch takých, ktorí chceli chudnúť s pomocou liekov, bez pohybu a normálnej stravy. Lekár odmieta zdravé diéty, preferuje efektívne stravovanie s príjmom tukov aj cukrov. Podľa neho sú lieky na chudnutie tým, čo metabolizmus zrýchľuje. Lenže na to, aby ľudia schudli, by mal ich metabolizmus pracovať pomalšie!

mäsiari o chudnutí  

„Lieky na chudnutie majú stimulačný účinok na nervový systém, v dôsledku čoho sa metabolizmus v tele zrýchľuje. Okrem toho existuje celá rada vedľajších účinkov ako je zaťažovanie srdca, vysoký tlak, nespavosť, tachykardia, arytmia. Vo všeobecnosti lieky na chudnutie mimoriadne zaťažujú cievy a celý kardiovaskulárny systém, čo si ľudia odmietajú uvedomiť a farmaceutický priemysel ich o tom neráči upovedomiť. Netreba sa preto čudovať, že na západe boli celé desiatky takýchto druhov liekov stiahnuté z trhu“.Odborník varuje pred urýchľovaním metabolizmu a upozorňuje na potrebu ho spomaliť. V princípe je to veľmi jednoduché. Stačí, ak budete jesť menej kalórií než spotrebujete.
Súvisiaci obrázok
Vzhľadom na to je potrebné si stanoviť realistické ciele. Nemôžem chcieť schudnúť 20kg. Úspech bude aj to, ak na začiatok stratím 5-10% zo svojej telesnej hmotnosti,“ hovorí Myasnikov.

Aj preto je najlepším riešením rozdelenie jedla. Ak budete jesť po malých častiach a na každú hodinu budete mať niečo prichystané, pocit hladu prestane existovať a vaše telo začne pracovať normálnym spôsobom.

Nebudete sa prejedať v dôsledku hladovky ani v dôsledku maškrtnosti. Na raňajky a dopoludnia je najideálnejšie jesť syr, tvaroh či maslo. Na obed treba prijať do tela bielkoviny v podobe mäsa, rýb, vajec. A poobede sa orientovať skôr na sladkosti. Vtedy si ich totiž telo pýta a my by sme mu ich mali dopriať. Nie však veľa! Na večeru je potrebné príjem cukrov opäť stlmiť a zároveň doplniť zásoby opäť bielym mäsom alebo šalátom.

Ako približne by mal vyzerať jeden deň podľa odborníka?

Na raňajky by sme mali zjesť aspoň 500g čerstvej zeleniny, je jedno akej.
To isté by ste mali spraviť s ovocím, vhodné sú najmä jablká a bobule.
Nemali by ste zabúdať na denný príjem vlákniny v podobe ovsených vločiek a biele pečivo by ste mali vymeniť za celozrnné. Veľmi vhodné sú ryby a biele mäso, mliečne výrobky, olivový olej a hrsť orechov namiesto maškrty pred televíziou.
Zakázaná nie je ani horká čokoláda alebo pohár vína.Podstatné je dodržiavať pravidelné stravovanie a režim.
Súvisiaci obrázok
Lieky na chudnutie celkom vylúčiť a zamerať sa na telu prirodzené a prospešné suroviny. Okrem toho by ste nemali zabúdať ani na genetiku. Ak máte predkov silnejšej postavy, pravdepodobne z vás nikdy nebude atlét ani atlétka a nie je to ani hanba. Postavu a vzhľad môžete ovplyvniť, ale nie celkom zmeniť. Príroda je silnejšia ako človek a poúča nás o tom každý deň. Ibaže sa zdá, že bezvýsledne, pretože my robíme stále dokola tie isté chyby.

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like