Pestujte doma túto rastlinku šťastia! Pritiahne ho k vám

Máte pocit, že sa vám nedarí alebo by sa vám len mohlo dariť o čosi viac? Sila rastlín je veľmi veľká, vyskúšajte pestovať doma tie, ktoré sú pre váš život prospešné.

Zaujímali ste sa niekedy o starodávne čínske učenie Feng Shui? Podľa princípov, z ktorých vychádza dokážete so svojím životom či prostredím, v ktorom žijete urobiť malé zázraky. Všetky zelené rastliny vyžarujú pozitívnu energiu, ktorá pozitívne ovplyvňuje všetky aspekty vášho života.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt zeleň v domacnosti

Ak túžite po bohatstve a chcete sa vyhnúť nedostatku, aj vo vašej domácnosti by sa mala táto rastlina nachádzať. Chcete vedieť, ktorá to je?

Nezbedná rastlinka!

O tejto rastline ste už určite počuli. Tučnolist, ako sa jej u nás hovorí vraj prináša šťastie, pravých priateľov ale i bohatstvo. Nezbedná rastlina, rastlina peňazí či šťastia i to sú názvy, pod ktorými tento poklad môžete nájsť. Rastlina ktorá je vždy zelená a jej listy pripomínajú mince sa teší obľube po celom svete. V domácnostiach úspešných a bohatých ľudí ich nájdete hneď niekoľko.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt tučnolist a kvety

Symbol šťastia

Tučnolist má malé biele alebo ružové kvety, ktoré pripomínajú hviezdy na jarnej oblohe. V Číne túto izbovú rastlinu považujú za symbol šťastia. Práve preto je tučnolist jedným z darčekov, ktorým ľudia gratulujú k svadbe, novému bývaniu či práci. Práve tučnolist prinesie do života každého človeka úspech, bohatstvo a prosperitu. Aby sa darilo vám i kvetu, nezabudnite ho umiestniť do juhovýchodného rohu vášho domu.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt tučnolist a kvety

Garantujeme že vaša rastlinka vám prinesie šťastie, a nie len to peňažné.

zdroj: wikipedia

You Might Also Like