Kefír so škoricou na chudnutie

Strata hmotnosti- skoro každý z nás vie aká je na to ptrebná sila . Diéter je často vystavený najzábavnejšej skúške – testu hladu. Šaláty, polievky a chleby len občas , chcieť niečo pečené alebo tučné nie je dovolené.

Dôvodom prírastku hmotnosti nie je iba prejedanie. Ide o zložitý jav, ktorý môže zahŕňať pomalý metabolizmus, problémy s tráviacim systémom a stres. Preto vám predstavíme „s chuťou“    jedinečný nápoj na zníženie hmotnosti – jednoduché, chutné a zdravé.

Kefír na chudnutie

Už ste niekedy premýšľali o tom, že piť kefír počas chudnutia je oveľa efektívnejšie ako čokoľvek iné?  Nízkotučný kefír obsahuje 50 kcal, ktoré nie sú uložené v tukovej vrstve, ale sú veľmi nasýtené. Súčasne má ďalšie cenné vlastnosti za každých okolností (a nielen počas chudnutia).

Kefír, ktorý je čistým probiotikom, obnovuje črevnú mikroflóru, urýchľuje tráviace procesy a znižuje proces hniloby v žalúdku.

 Súčasťou kefíru je veľa kyselín, vitamínov a minerálov (najmä tuku), ich všeobecná sada je potrebná pre zdravý metabolizmus.

Nebázový kefír je schopný očistiť žalúdok, pretože má mierny preháňací účinok. Čo je zaujímavé, čím tučnejší kefír, tým menšia je táto vlastnosť.

Čistenie, zlepšenie metabolizmu a zlepšenie črevnej flóry vedú k vysokému percentu pri asimilácii produktov. To znamená, že telo bude mať minimálne množstvo odpadu, čo ako viete, je uložené v tukovej vrstve.

Kefír so škoricou a zázvorom je recept na sýtosť a harmóniu. Plnením žalúdka týmto nápojom zmierňuje hlad a škorica (dokonca aj v malých množstvách) výrazne potláča chuť do jedla. Zázvor je potrebný pre lepšie trávenie.
Tu
 je recept!

Potrebujeme:

250 ml kefíru
1 lyžička. strúhaný zázvor
0,5 lyžičky. škorica

Zmiešajte všetky zložky v mixéri. Ak je to potrebné, môžete pridať citrónovú kôru.

Chcel som jesť – vypil som pohár kefíru. Najpriaznivejšou vecou je, že v noci sa môžeme „opiť“. Koľko len chceme . Vápnik, ktorý je bohatý v tomto fermentovanom mliečnom výrobku, ktorý ľudské telo absorbuje iba v noci, a to je ďalší dôvod prečo by ste mali piť kefír, a to aj tí, ktorí si nekladú za cieľ schudnúť.
Zdroj: sovkusom ru

You Might Also Like