JEDINÝ SPÔSOB, AKO SI VYBRAŤ PODPRSENKU, ABY VÁM BOLA ČO NAJLEPŠIA

Mnohé ženy vedia, že podprsenka dokáže s ich prednosťami urobiť hotové divy. Bujnejšie poprsie vhodne zdôrazní a menšiemu dodá požadovaný objem. Ako si však vybrať podprsenku, ktorá nám nebude výrazne stláčať hrudník, alebo naopak, odstávať a škrabať? Určite sa vám už niekedy stalo, že pri skúšaní vám všetko sedelo a keď ste ju začali nosiť postihol vás pocit nepohodlia.

как выбрать лифчик

Gro problému nastáva pri skúšaní podprsenky: dáte si ju na seba, pozriete sa do zrkadla a kúpite ju. Avšak na to, aby ste si ju kúpili a boli s ňou spokojné, potrebujete užitočné tipy, ktoré vám v nasledujúcom článku prezradíme.

Na to, aby ste si zvolili správny výber podprsenky si musíte rukami premiestniť prsníky do jej stredu. Nakloňte sa a naspäť vyrovnajte. Týmto spôsobom sa prsia dostanú do podprsenky a nebudú vychádzať mimo, napríklad v blízkosti podpazušia. Vďaka tomu zistíte, či sa vám daná podprsenka hodí, alebo nie.

  1. Príliš malá

Poprsie je stlačené a vypadáva nielen z vrchu, ale aj z bokov. Pritom bude stred podprsenky voľnejšie priliehať k hrudi. Pri dvíhaní a spúšťaní rúk sa podprsenka nevráti na svoje pôvodné miesto.

как выбрать лифчик по размеру

  1. Príliš veľká

Medzi prsiami a košíkmi sa nachádzajú medzery. Bočná časť poprsia, ktorá je bližšie k podpazušiu, môže byť stláčaná.

как выбрать лифчик по размеру

  1. Nesprávna vystuž

Prsníky sa netlačia a nie je medzi nimi medzera, no napriek tomu klesá dole alebo sa na hrudníku vytvoria vrásky.

как выбрать лифчик по размеру

  1. Ideálna vystuž

Poprsie sa nadvihne, no z podprsenky nevypadáva. Keď dáte ruky hore a dole, jednoducho by nemalo prekĺznuť.

как выбрать лифчик по размеру

zdroj: takprosto cc

You Might Also Like