Ako správne používať vitamín E, všetci moji priatelia sa začali zaujímať o moje tajomstvo

Rada odporúčam používanie vitamínu E , pretože je to antioxidant, ktorý je potrebný na rozpustenie celého tuku v našom tele, takže je telo veľmi čisté. Pretože vitamín E je antioxidant, pomáha nášmu organizmu predchádzať tvorbe toxických molekúl .

Vďaka všetkým svojim vlastnostiam mnohí ľudia volajú vitamín E vitamínom večnej mladosti, pretože pomáha v boji proti starnutiu.

Vieme, že väčšina potravín ho obsahuje, ale rozdiel je v tom, že ju nemajú vo veľkom množstve, a ak je potrebný vitamín E, budeme ho potrebovať prostredníctvom výživových doplnkov.

Jeho nadmerný príjem môže spôsobiť nevoľnosť, hnačku, únavu, bolesť hlavy, bolesť žalúdka alebo stratu krvi.

Kvôli svojim vlastnostiam niektorí ho volajú vitamínom mladosti, pretože pomáha bojovať proti starnutiu. Vaječný žĺtok, rastlinné oleje, ako je sója, avokádo, kokos alebo ryža a zelená listová zelenina, obilniny a celozrnný chlieb sú hlavné potraviny, ktoré obsahujú vitamín E.

Dnes budeme hovoriť o výhodách tohto vitamínu na krásu.

Aplikácia tohto vitamínu- pre vitalitu a pružnosť pleti:
Je známe, že vitamín E existuje nielen vo forme kapsúl, ale tiež je možné získať ho prirodzene zo strukovín a zeleniny, ako je mrkva a avokádo, takže ho môžete použiť v podobe masky a pridajte kapsulu vitamínu E pre dosiahnutie dobrých výsledkov.

Na výrobu tejto masky budete potrebovať:
– mrkvu
– avokádo
– 8 kapsúl vitamínu E
– voda

Príprava:
Zmiešajte mrkvu a avokádo s trochou vody a premiešajte, až kým nedosiahnete homogénnu pastu, potom pridajte kapsuly vitamínu E a znova premiešajte.

Použitie:
Akonáhle dostanete túto pastu, naneste ju na pleť asi 20 minút a potom opláchnite veľkým množstvom vody. Po opláchnutí, začnete cítiť pôsobenie vitamínu na pokožku.

Ďalšia maska, ktorú môžete urobiť:
Rozmixujeme banán s kapsulami vitamínu E a aplikujte pastu na tvár. Nechajte 20 minút a opláchnite veľkým množstvom vody. Táto maska ​​funguje, na pigmentové škvrny.

Samozrejme že poznáte výhody vitamínu E, ale o týchto maskách ste nikdy nepočuli.
Už nečakajte a pokúste sa urobiť jednu z týchto masiek a získajte efektívne výsledky. Tieto masky majú svoje úžasné vlastnosti určite to nezabudnite  zdieľať so svojimi priateľmi.

zdroj: fithacker.ru

You Might Also Like