Bomba na chudnutie: S lyžičkou tejto koreniny schudnete 3 krát rýchlejšie.

Táto korenina vám pomôže nielen sa zbaviť nadbytočnej vody v organizme, ale vám pomôže aj veľmi rýchlo schudnúť!

Každý z nás má rozdielnu rýchlosť metabolických procesov. Niektorí nepriberú, ani keby celý deň jedli, iní zasa priberú obrazne povedané aj z pohára čistej vody. Rozdiel je v tom, ako rýchlo vaše telo dokáže spracovávať potravu a či ju premení na energiu alebo ju uloží do zásob v podobe tukov.

Ako urýchliť metabolizmus

Existujú spôsoby ako metabolizmus urýchliť. Najjednoduchšou cestou je konzumovať potraviny, ktoré majú naň stimulujúce účinky.

V tomto článku vám prezradíme jedno korenie, ktoré to dokáže. Ak ho skombinujete s vašou ostatnou potravou, zrýchlite metabolizmus a dosiahnutie vašej ideálnej váhy bude oveľa jednoduchšie.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt rasca na chudnutie

Štúdia vykonaná na Univerzite medicíny v Iráne potvrdila, že niektoré korenia pomohli účastníkom štúdie výrazne znížiť váhu.

Štúdia zahŕňala 44 žien s problémovou váhou, ktoré rozdelili do dvoch skupín. Obe skupiny počas 3 mesiacov konzumovali zdravú stravu s rovnakým počtom kalórií.

Jediným rozdielom bolo, že jedna skupina si každý deň pridávala 3 gramy práškovej rasce ,  čiže necelá čajová lyžička do 140 gramového jogurtu.

Účinky rasce

Prvá skupina, ktorá si do stravy pridávala rascu, schudla o 8 kíl viac než druhá skupina, ktorá si rascu nepridávala.

Dokázalo sa tým, že rasca dokáže účinne znižovať mieru telesného tuku. Kým prvá skupina stratila 15% tuku, druhá len 5%.

Imunitný systém

Rasca má rad antioxidantov, ktoré podporujú imunitný systém a tiež vylepšujú procesy, ako je napríklad spaľovanie kalórií.

Spánok

Niektoré prvky v rascovej vode pomáhajú tiež zlepšiť spánok, čo je prekvapivo dôležitý aspekt úbytku hmotnosti. Vaše telo potrebuje odpočinok, aby sa zabránilo ukladaniu prebytočného tuku a energie, rovnako ako pri strese.

Pripravte si rascovú vodu!

Health benefits of jeera water or cumin water

Povarte 600-750 ml vody.
Pridajte 2 polievkové lyžice celej rasce a okamžite odstavte z platne.
Priklopte pokrievkou alebo iným vekom a nechajte vychladnúť na izbovú teplotu – najlepšie cez noc.
Počas celého dňa popíjajte tento nápoj pre optimálne výsledky.

Rasca je veľmi efektívna pre odbúranie a spaľovanie tukov, pretože je bohatá na látku filosterol, ktorý dokáže zabrániť ukladaniu cholesterolu vo vašom tele. Okrem toho, mnohí experti mu taktiež pripisujú vplyv na zrýchľovanie metabolizmu. Preto, ak chcete schudnúť, nečakajte a začnite si rascu pridávať do vášho jedla už dnes.

zdroj: fhfn org.

You Might Also Like