Antibiotikum ktoré lieči každú infekciu v tele a ničí všetky parazity.

Skvelý čistiaci tonik ktorý sme pre Vás pripravili  dnes je schopný eliminovať všetky škodlivé baktérie vo vašom systéme. Je to mocné antiseptikum a taktiež obsahuje proti plesňové účinky. 

Zlepšuje krvný a lymfatický obeh vo vašom tele. Ľudia už v minulosti používali tento liek aby zničili bakteriálne a vírusové infekcie.

Tento tonik je efektívny proti mnohým chorobám a stavom, je schopný zlepšiť cirkuláciu a čistotu vašej krvi a tak zlepšiť celkové zdravie človeka.

Potrebujeme:

¼ pohára nakrájaného cesnaku
¼ pohára nakrájanej cibule
¼ pohára čerstvého zázvoru
2 čerstvé papriky
700 mililitrov jablčného octu
2 lyžice nastrúhaného chrenu
2 lyžice kurkumového prášku

Príprava:

Všetky ingrediencie bez jablčného octu zmiešajte v miske, následne zmes vložte do sklenenej fľaše a pridajte jablčný ocot. Fľašu poriadne zavrite a taktiež poriadne zatraste. Ponechajte ju v chladnom a suchom mieste na 2 týždne. Uistite sa, že niekoľkokrát do dňa ju poriadne potrasiete. Po dvoch týždňoch zmes preceďte cez gázu a suché zvyšky použite na varenie. Taktiež môžete tekutinu zmiešať s olivovým olejom a následne použiť ako drezing na šalát.

Použitie:

Predtým než sa rozhodnete konzumovať zmes, nakoľko je zmes veľmi silná a štipľavá, odporúčame zjesť plátok citrónu alebo pomaranča aby ste zmiernili ten pálivý pocit, to nie je potrebné ak máte štipľavé radi.

 Kloktajte a prehltnite lyžicu tohto lieku denne na zosilnenie vášho imunitného systému ktorý je schopný bojovať voči prechladeniu a chrípke. Množstvo lieku ktorý beriete každým dňom zvyšujte po troške dokým sa z toho nestane množstvo jedného štamperlíku. Ak máte vážnu chorobu či infekciu, lyžicu tohto lieku môžete brať aj 5 až 6-krát do dňa.

 Liek je bezpečný tak pre deti ako aj pre tehotné ženy.
Zdroj: Sovkusom ru

You Might Also Like