Ako stimulovať rast vlasov a zbaviť sa plešiny

Strata vlasov je problém postihujúci mnohých ľudí, najmä mužov. Hoci na trhu môžete nájsť kvantum produktov ktoré sľubujú, že vám prinavrátia vaše vlasy, nielenže sú drahé, no často neúčinné na liečenie práve tohto problému alebo práve vášho špecifického problému.

Na druhej strane, jestvuje aj kvantum prírodných liečebných metód ktoré vám pomôžu v boji proti strate vlasov a zlepšia ich rast, tieto liečby sú často veľmi lacné a nepoškodzujú vlasy chemikáliami, a tak ak ste jedným z tých, ktorý si potrpí na kvalite svojich vlasov, pokračujte v čítaní a dozviete sa o skvelom recepte.

Indický egreš je rastlinka z Indie a je základnou ingredienciou v takmer všetkých indických predpisoch predpísaných na liečenie rôznych chorôb. Amla je bohatá na veľké množstvo živín, a tak niet sa čomu čudovať.

Potrebujeme:

– 2 lyžice prášku z indických egrešov (tiež známy ako amla prášok)
– 1 lyžica prášku zo senovky gréckej
– 1 lyžica z kari lístkov
– ½ hrnčeka jogurtu

 

Príprava:

Najprv vylejte jogurt do stredne veľkej misky, následne pridajte všetky ostatné ingrediencie a poriadne pomiešajte, vznikne jemná pasta. Táto pasta je maska ktorú si následne aplikujete na vaše vlasy, tie musia byť ešte pred aplikovaním rovnomerne navlhčené. Ponechajte pôsobiť na polhodinu, potom si vlasy opláchnite s dostatočným množstvom teplej vody. Použite tento recept trikrát do týždňa a v krátkom čase si začnete všímať výsledky.Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt indicke egreše amla

Výhody amly:

Podporuje rast vlasov
Redukuje šediny
Eliminuje lupiny a zlepšuje zdravie kože na temene
Skvelý kondicionér
Zastavuje padanie vlasov

Ako môžete vidieť, amla/indický egreš je veľmi prospešný pre rast vlasov. Jeho pravidelným využívaním zastavíte stratu vlasov a stimulujete ich rast tak, aby ste v krátkom čase získali naspäť vlasy po ktorých ste už dlho túžili.

zdroj:  treehugger. com

You Might Also Like