Jeden citrón za deň a bolesť kĺbov zmizla.

Hoci pridávate citrón do čajov do studenej alebo ľadovej limonáde, existujú spôsoby, o ktorých ani neviete.

Citrón patrí k tradičnému lieku mnohých krajín, a to aj pri liečbe ochorení pohybového aparátu. Jeho šťava pomáha bojovať proti artritíde, reumatizmu a artróze. Ak sa zúfalo snažíte nájsť cenovo dostupné a efektívne ošetrenie , táto možnosť je pre vás to pravé!

reumatizmus

2

Citrón je nasýtený vitamínmi A, B1 a B2, P a C, ako aj kyselinou citrónovou. Tieto zložky majú spevňujúce a protizápalové vlastnosti. Pripravte si tinktúru z citrónovej kôry.

                                                                                 Potrebujeme:

5 citrónov
500 ml vodky

  Najskôr vyčistíme citrón z kôry, potom nakrájame na menšie a nalejte vodu. Nechajte ho 2 dni. Bolestivé kĺby každú noc potierajte a zabalte do teplej bavlnenej tkaniny.

artritída

3

Ako sa zbaviť tejto choroby pomocou citróna nebude fungovať, ale môže slúžiť ako vynikajúca podpora. Odporúčame používať citrónovú šťavu alebo citrónovú kôru.

Nakrájajte jeden citrón a vytlačte šťavu. Potierame miesta dva krát denne.

Ak nemáte čas na tinktúru, urobte čaj z citrónovej kôry. Do nádoby nalejte 1 liter vody a pridajte citrónovú šťavu a kôru z 2 citrónov. Varíme 15 minút, keď je čaj mierne ochladený, vylepšite ho medom a vypite.

artróza

4

Citrón tiež pomáha pri zmierňovaní bolesti a zvyšuje pohyb kĺbov.
Ako na to:

Zmiešajte si 4 lyžičky veroniky lekárskej, 2 lyžičky koreň lopúcha, 12 PL citrónovej šťavy, 6 ČL fialky trojfarebnej a 400 ml vody. Všetko, okrem citrónovej šťavy, varíme 10 minút a necháme 12 hodín po uplynutí času. Oslaďte bylinky a pridajte citrónovú šťavu. Konzumujte po jedle 125 ml 4 krát denne.

 Týždeň po tejto liečbe budete cítiť rozdiel. Vyskúšajte to a povedzte to svojim priateľom, ktorí trpia poruchami pohybového ústrojenstva.

                                                                            zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like