Ako čo najrýchlejšie odstrániť opar a iné neduhy? Na tieto účinné triky nedáte sami dopustiť!

Keď nás niečo trápi, je každá rada drahá! My vám ale prinesieme zopár dobrých rád úplne zadarmo, stačí si len prečítať článok. Väčšinu problému sme totiž schopní vyliečiť aj bez pomoci chémie.

jačmenné zrno

Na kašu rozvarte žemľu v mlieku a pridajme do nej trochu medu. Teplú zmes dajme na gázu a priložme na oko. To opakujme tak dlho, kým sa váš stav nezlepší. Oko smieme umývať tiež prevareným, vychladnutým mliekom.

krvácajúce ďasná

Ak nám krvácajú ďasná a máme sklon k paradentóze alebo ju priamo máme, začnime vo väčšom množstve jesť kaleráby. Tie majú dostatok vitamín K, ktorý zastavuje krvácanie. Pre liečbu paradentózy ideálne.

herpes lecba2

Chrípka alebo angína

Pripravený liek z Aloe vera vás do troch dní choroby zbaví. Potrebujeme 300 g čerstvých listov tejto rastliny, 500 g medu, 7 dl bieleho vína a 1 dl 96% liehu. Listy v sklenenej nádobe rozdrvíme nekovovým predmetom, pridáme med aj lieh a dobre zamiešame. Zmes nalejeme do tmavej nádoby, uzavrieme a necháte aspoň 5 dní odležať na tmavom mieste. Preceďte si vždy len také množstvo, ktoré za týždeň spotrebujeme. Prvých 5 dní si budeme dávať dve hodiny pred jedlom 1 kávovú lyžičku 3x denne a ďalšie dni 1 polievkovú lyžicu 3x denne hodinu pred jedlom. Tento liek je vhodný aj ako prevencia 2x do roka (užívať maximálne mesiac).

ospalosť

Ak ste stále ospalí a malátni, uvarte si ráno čaj z medovky. Ak budeme tento čaj popíjať aj počas dňa, budeme sa cítiť sviežo.

bradavice

Mladú dubovú kôru si uvarte a čo najteplejšom odvarom bradavicu potierajte.Môžete vyskúšať tiež plátok cesnaku, ktorý na bradavicu priložíme a necháme hodinu pôsobiť. Opakujme, kým sa bradavice nezbavíme.

nespavosť
herpes lecba3

Vypite pred spaním hrnček teplého mlieka s medom, je to osvedčený recept.
Než pôjdeme spať, zjedzme banán. Obsahuje kombináciu látok, ktoré navodzujú spánok.
Šťava z mrkvy a hlávkového šalátu obsahuje látky upokojujúce orgazmus a podporujúce spánok.
Zdravý rytmus spánku aj bdenia podporujú morské ryby, lebo obsahujú mastné kyseliny.
Pokiaľ pred spaním do postele vypijeme pohárik zelerovej šťavy, budeme rozprávkovo spať.

zápcha

Večer si do hrnčeka s vodou namočte 3 sušené figy. Ráno trochu ohrejte, nápoj vypime a dobre rozhryzené zjedzme. Výsledok dostaví behom okamihu.

opar

Tenkú vrstvičku jedlej sódy nanesme na začínajúci opar a opakujme viackrát za deň.
herpes lecba1zdroj: takprosto cc

You Might Also Like