Zázrak na počkanie- banán so škoricou. Vypite ho pred spaním a neuveríte!

Tento nápoj má zvláštnu chuť a nemusí chutiť každému. Na druhej strane, je to prírodný liek so silným účinkom a okamžite vás postaví na nohy!

Príprava kokteilu bude veľmi jednoduchá a rýchla. Hlavnou zložkou je banán, ktorý obsahuje draslík, horčík a fosfor. Draslík je vhodný pre všetky svaly, vrátane toho srdcového. Fosfor pomáha telu vyrovnať sa s trávením sacharidov.

Škorica môže pomôcť zabrániť Alzheimerovej či Parkinsonovej chorobe, roztrúsenej skleróze, rôznym nádorom a meningitíde. Uprednostnite škoricu vo svojej prirodzenej forme a nie prášok. Okrem iného dokáže škorica pomôcť v boji proti neplodnosti, pretože pomáha vyrovnávať počet mužských a ženských hormónov v tele ženy. Korenie výrazne znižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt banán a bananove napoje

Účinok sa dostaví už po troch dňoch a na prípravu môžete použiť aj prezretejšie banány.

Potrebujete:

1l vody
2 banány nakrájané na kolieska
2ks celej škorice

Postup:

 
  1. Vodu so škoricou dajte  variť a vložte do nej banány. Nechajte, aby začala vrieť. Rozmixujte,  dajte vychladnúť a hodinu pred spaním nápoj vypite.

Správne zažívanie, dobrý spánok, lepšia pamäť, zvýšenie hladiny hemoglobínu a dokonale upokojí váš nervový systém – to je len malý zlomok pozitívnych efektov plynúcich z užívania tohto nápoja. Najlepšie ho je piť v tomto jesenno-zimnom období, kedy na nás číhajú choroby zo všetkých strán a telo sa dokáže veľmi rýchlo oslabiť. Na Zdravie!

Súvisiaci obrázok

zdroj: takprosto cc

You Might Also Like