Ak do svojho života zaradíte týchto pár princípov, môžete sa zbaviť všetkých liekov!

Ľudské telo je najkomplexnejším systémom. Ľudská myseľ dokáže bojovať i proti najhorším neduhom, ktoré na človeka denne číhajú, pretože vie vyvinúť nepredstaviteľnú liečivú energiu, ktorá uzdraví nielen telo, ale i myseľ. Samozrejme, na spustenie liečivej sily vášho vlastného tela musíte dosiahnuť maximálny level vašej vitality a energie! Potom budete schopní úspešne poraziť akúkoľvek chorobu a obnoviť svoje zdravie.

 Súvisiaci obrázok

1 Trikrát denne vypite 0,5 l čistej, nesladenej a neperlivej vody. Počas pitia si sama v sebe opakujte: “Som zdravá, som vyliečená!“.

2 Nájdite si čas na samomasáž. Ak jej budete venovať 10-15 minút denne, za odmenu vás dobije energiou a vitalitou. Jemne si masírujte celé telo, pričom špeciálnu pozornosť venujte najmä hlave, krku, hrudi a chodidlám.

Súvisiaci obrázok

3 Snažte sa privyknúť si na istý režim. Choďte spať okolo 22:00 hod. a vstaňte skôr než ste zvyknutá. Pri zaspávaní si opakujte: “Teraz sa odoberiem do zázračnej, liečivej krajiny, kde budem vyliečená a dobitá energiou.“

4 Venujte pozornosť svojmu dýchaniu. Malo by byť hladké, voľné a bez škrípania či iných nepríjemných zvukov. Snažte sa dýchať jemne, pokojne a zhlboka.

ako sa uzdraviť pred chorobami  

5 Napíšte si zoznam slov, ktoré si budete opakovať každý deň, niekoľkokrát. Napríklad: “Som vyliečená, som zdravá! Vstupuje do mňa liečivá energia, ktorá uzdravuje celé moje telo, všetky moje orgány. Moja pečeň, mozog i obličky sa uzdravujú!“

6 Skúste svoje zdravotné problémy hodiť za hlavu. Nemyslite na ne a nehovorte o nich. Je to veľmi dôležité!
ako sa uzdraviť silou myšlienky  

7 Tak často, ako je to možné, choďte do prírody, užívajte si krásy sveta a matky Zeme, pozerajte sa na oblohu a obdivujte oblaky. Vráťte sa do detských čias, kedy ste sa v každom obláčiku snažili nájsť nejaký tvar – zvieratko alebo rozprávkovú bytosť. To, že ste dospelá, neznamená, že musíte prestať snívať. Navyše, dobrá nálada a čerstvý vzduch sú garanciou pevného zdravia!
8 Počas dňa počúvajte energickú hudbu a večer, pred spánkom, sa odovzdajte vlnám tej relaxačnej. Nebojte sa zatancovať si, zaspievať si keď ste sama (aj keď máte spoločnosť), jednoducho si užívajte prítomný okamih!

ako uzdraviť svoje telo  

9 Jedzte často, avšak pripravte si menšie porcie. 5-6 krát denne si doprajte chutné jedlo, najlepšie domáce. Počas dňa si môžete pripraviť napríklad sladučkú ovsenú kašu, čerstvý zeleninový alebo ovocný šalát, alebo si môžete upiecť chrumkavý domáci chlieb. Je však nevyhnutné, aby ste zo svojho jedálnička vylúčili alkohol, sladené nápoje a v najlepšom prípade aj kávu.

10 Otužujte sa! Ak pravidelne navštevujete saunu, možno ste sa už ocitli pod tzv. ľadovým vedrom. Vy na to však nemusíte ísť takýmto šokovým spôsobom – stačí, keď si do studenej vody najskôr vložíte iba chodidlá, postupne namočíte kolená, budete postupovať vyššie a postupne sa dostanete až k hlave. Počas celého procesu myslite na to, ako tým uzdravujete svoje telo.

Súvisiaci obrázok

11 Športujte! Aktívnym pohybom svojmu telu nijako neublížite. Nemusíte vyhľadávať najdrahšie fitness centrum v meste – stačí, keď začnete robiť to, čo vás aspoň trochu baví a napĺňa. Keď rada chodíte na prechádzky s vaším psom, pri tej najbližšej sa skúste i trochu prebehnúť. Nebojte sa skákať na švihadle, hrať s deťmi bedminton či dvíhať činky. Hlavne si k tomu vytvorte vzťah, zaraďte to do svojej dennej rutiny a vypoťte z tela všetko zlé!

12 Jeden deň v týždni venujte očiste svojho tela. Jedzte ľahšie jedlá – odporúčame napríklad kuracie prsia so zeleninovým šalátom, brokolicu alebo vajíčka. Počas tohto dňa skúste prijať čo najviac tekutín, pričom voľte najmä čistú vodu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lahšie jedla

13 Rozprávajte sa s tými, ktorých milujete. Môžete si s nimi vymieňať pozitívnu energiu, hovoriť o svojich emóciách a tým sa dostať do harmonického stavu.

14 Odstráňte zo života všetky kanály, prostredníctvom ktorých sa k vám dostávajú negatívne správy a informácie. Myslite iba na tie dobré veci. Pozerajte komédie alebo zábavné programy, čítajte vtipné knihy, počúvajte obľúbenú hudbu.

ako uzdraviť život  

15 Urobte malý nádych a ústa i nos si stlačte prstami tak, aby ste vzduch chvíľku zadržali v sebe. Povedzte si sama v sebe frázu: “Chcem žiť!“ Uvoľnite zovretie. Oddýchnite si a potom toto cvičenie zopakujte.

Táto aktivita dá vášmu telu jasný signál o tom, že pociťujete silnú túžbu žiť a choroby začnú ustupovať. Prekvapivo totiž množstvo z nich pochádza z podvedomia človeka, ktorý tým vnútorne oslabuje sám seba.

16 Venujte 5 minút denne pozitívnym myšlienkam. Pohodlne sa usaďte a z hĺbky svojho srdca premýšľajte: “Nech je každý zdravý, nech sú všetci v poriadku!“

ako sa uzdraviť pred chorobami  

17 Každý deň si predstavte svoju budúcnosť ako šťastnú a zdravú osobnosť. Napríklad ju môžete vidieť šťastnú a veselú na nejakom krásnom mieste, v kruhu rodiny. Takéto myšlienky vás nabijú silnou vitálnou energiou a zdravím.

#18 Pre pomoc si môžete zájsť aj do najbližšieho (alebo vášho obľúbeného) kostola. Či už ste veriaca alebo nie, Boží chrám má zvláštnu moc a možno v ňom i vy nájdete pochopenie, ktoré hľadáte. Ak Boha poprosíte o pomoc, určite tým nič nestratíte.

ako uzdraviť seba a svoj život  

Tým, že zmeníte postoj sama k sebe, a tým pádom aj k svojmu zdraviu, objavíte doposiaľ neobjavené a skryté možnosti. Vo vašom živote bude zrazu viac radosti, šťastia, smiechu, lásky a v neposlednom rade i zdravia, energie a vitality. Riadite sa podobnými princípmi vo vašom živote aj vy? Prípadne máte v zálohe aj nejaké iné, na ktoré nedáte dopustiť? Podeľte sa s nami v komentároch.

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like