Liečebný proces každej choroby sa dá aktivovať už do 3 minút! Stačí keď spravíte toto…

Táto skvelá teória bola oznámená známym americkým autorom Gregom Bradleym, ktorý je známy vďaka jeho teóriám o liečbe rakoviny. Tvrdí, že naše emócie ovplyvňujú DNA, a že sila myšlienok (modlitby, názory…) dokáže vyliečiť každú chorobu.

MOC NAD MYŠLIENKAMI A EMÓCIAMI

Naše myšlienky a emócie vytvárajú elektromagnetické pole. Vlny tejto zóny dosahujú meter od nášho tela. Samotný Nikolas Tesla povedal, že jedného dňa budú ľudia vytvárať elektrinu silou myšlienok, čo znamená, že naše myšlienky majú silnú energiu.

Toto sa vzťahuje na jasné a silné myšlienky, a nie na neusporiadané myšlienky, ktoré vyplývajú z toho, čo vidíme alebo cítime. Tieto myšlienky dokážu vytvoriť obzvlášť silné elektromagnetické pole, ktoré dokáže pôsobiť na okolie. Keď rozviniete túto schopnosť, nebude viac výmyslom, ale technológiou, na ktorej je liečba založená.

V ČÍNE MYŠLIENKAMI ZNIČILI NÁDOR ZA 3 MINÚTY

Toto bolo dokázané na videu z nemocnice v Číne, kde je zobrazená liečba rakoviny, ktorá trvala 3 minúty a odstránila nádor v rozmere 3 x 2,5 cm. Celý ultrazvukový proces je zachytený na obrazovke, video si môžete pozrieť TU. Aby ste dokázali vytvoriť silné elektromagnetické pole, musíte sa naučiť kontrolovať Vaše myšlienky a pocity, a posilniť ich cvičením.

EMÓCIE DOKÁŽU ZMENIŤ DNA

Naše emócie a pocity sú ako zrkadlá. Všetko, čo robíme, sa odráža na prostredí, v ktorom žijeme. Preto sa nám v živote dostáva to isté ako to, čo máme v sebe. Niekedy sa tomu zvykne hovoriť aj karma.
Jeden taký príklad: Ak poviete „Jedného dňa budem šťastný, vyliečený, že si nájdem novú prácu, atď…“, toto zrkadlo nám povie, či sa tieto veci stanú skutočnosťou. Keď však povieme a zároveň sa cítime, že sa meníme práve tu a teraz, čiže to už akože prebieha, potom nastane zmena aj v našej DNA a my sa skutočne zmeníme.

ZÁVER

Takmer všetci vedci tvrdia, že naše emócie a viera nie sú spojené s našimi životmi, a že to isté platí pre výskyt našich ochorení. Avšak psycho-onkológia tvrdí presný opak. Hovorí, že naše myšlienky, emócie, viera a pocity majú silu kontrolovať všetko, čo sa deje v našich životoch a v nás samotných. A nezabúdajte, že emócie môžu zmeniť naše DNA!

Emócie menia DNA – naprogramujte ich!

Tu si môžete pozrieť prezentáciu Gregga Bradena v angličtine so slovenskými titulkami, kde o týchto veciach podrobnejšie hovorí (ak by sa vám titulky nezobrazovali automaticky, kliknite v spodnej časti videa na značku „cc“):

Video si môžete pozrieť TU.

 

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi na Facebooku!

zdroj: www.yourhealthypage.com

You Might Also Like