10 PRAVIDIEL PRE PRAVÝCH MUŽOV: AKO UROBIŤ SVOJU RODINU ŠŤASTNOU A POPRITOM NEZABUDNÚŤ AJ NA SEBA.

Čo môže byť horšie ako žena, ktorá neustále narieka, sťažuje sa na život a vyzerá nešťastne? Smutná predstava, čo môžem povedať. Hocijaký muž na to povie: trpieť večne rozladenú hysteričku je neznesiteľné.

Dobre je, len ak je taká len chvíľu a vy sa s ňou nemusíte oženiť. Ale čo robiť ak ste už svoji? No rozvod, čo iné? Inej cesty niet… Preto je dnes tak veľa rozvodov.

Prečo si myslíte, že v žene zo začiatku nespoznáte hysteričku? Však keď ste sa do nej zamilovali, bola úplne iná… Prečo sa všetko tak zmenilo? Veľké očakávania sú materiál príliš vratký na založenie rodiny. Verte mi, všetko má svoju príčinu a každý váš čin má nezvratný následok.

Ak s vašou ženou niečo nie je v poriadku, znamená to, že ste ju nepochopili, kvôli svojmu egoizmu ste sa nepostarali, aby sa cítila dobre.

Samozrejme, že nikto sa nechce obetovať,  ale má to háčik… Faktom zostáva, že čím je na tom lepšie vaša žena, tým ste na tom lepšie vy! Šťastná žena nikdy nekontroluje svojho manžela, nevypytuje sa ho na dôvody a nerobí mu škandály.

Jej šťastie je pre vás výhodné – spolu s radosťou svojej ženy budete slobodný, ona vám pomôže stať sa najlepším a postará sa o vás s neuveriteľnou vervou. Prečítajte si tieto rady a zamyslite sa či ste naozaj urobili všetko, čo bolo vo vašich silách na posilnenie vášho zväzku.

Ako byť dobrým mužom

 1. Rozprávajte
  Ženy zbožňujú počúvať mužov. Vaša žena vás chce počuť . Stále hovorte svojej žene komplimenty.

Tento bezplatný spôsob je najsilnejšou pilulkou proti depresii. Aspoň raz za tri dni jej hovorte, že ju milujete. Samozrejme len ak je to pravda. Okrem vyznaní môžete tiež nájsť mnoho iných krásnych slov, ktoré zahrejú vašu ženu pri srdiečku a dajú jej pocítiť bezpečie. A kvôli tomu pocitu je s vami.

 1. Darujte
  Ženy mali vždy radi prekvapenia. Naučte sa žene nosiť malé darčeky bezdôvodne – ani si neviete predstaviť akú ohromnú radosť jej tým spôsobíte! Ak si to chcete vyskúšať, darujte jej nejakú maličkosť a pozorujte ako sa jej rozžiaria očká.

Urobiť jej prekvapenie je takmer to isté ako vyznať jej lásku. A to je dôležité pre každého človeka.

 1. Objímajte
  Však objímať sa je také príjemné! Určite ste už aj zabudli aké to je – jednoducho pristúpte k nej a objímte ju. Vyjadríte tým nehu, ktorá má na ženu väčší vplyv než drahý obľúbený krém na tvár. Ak budete pravidelne objímať a hladiť svoju ženu, každým dňom bude krajšia a krajšia…
 2. Buďte spokojný
  Ak je ľahké vás vyviesť z miery, zamyslite sa nad tým, kto z vás je vo vzťahu mužom. Všetci majú emócie, ale mužove by mali nasledovať za rozumom, nie pred ním. Ženská psychika je veľmi zložitá, čo je zviazané s ustavičnými hormonálnymi zmenami v organizme. Prijmite tento fakt.

Nabudúce, keď uvidíte, že vaša žena je “vytočená”, zostaňte pokojný a vytvorte tak protizávažie. A bude o jednu hádku menej!

 1. Pýtajte sa
  Pre ženu je veľmi dôležité, aby sa s vami mohla podeliť s tým, čo za deň prežila. Vypočujte ju bez pocitu nudy a ľútosti. Tu je tajomstvo, aby ste boli obaja spokojný s konverzáciou: niektoré častí týkajúce sa potulných psov alebo iných nedôležitých vecí môžete vypustiť.

Niektoré ženy sú náchylné na zvláštne témy rozhovorov. Kľudne tieto časti môžete z rozhovoru vynechať, ale pozor, nezabúdajte sa čas od času počas rozhovoru opýtať: ako si sa pri tom cítila? Aké si mala emócie? S týmto tajomstvom sa mimochodom staneme ženiným obľúbeným spoločníkom.

 1. Dovoľujte
  Nechajte ženu nech sa stretne so svojimi priateľkami, nech pravidelne niekam zájde aj bez vás. Pre ženu je to zdravé a aj pre vás zostane tým pádom čas na vaše osobné záležitosti. Určite podporujte jej stretnutia s priateľkami. Najlepšie by bolo, keby aj oni boli vydaté, ale to už neovplyvníte.
 2. Mlčte
  To o čom sa so ženou neoplatí rozprávať sú bývalky. Ak to potrebujete, prediskutujte svoje bývalé s niekým iným. Ale je všeobecne známe, že o milenkách, ak nejaké máte, vaša žena nemôže vedieť. Raz si dovolíte urobiť aj takú vec, aby ste sa zbavili stresu a zúfalej túžby. Len to neroztrubujte na každom rohu.
 3. Plánujte
  Strávte aspoň 2 hodiny týždenne so ženou robením zaujímavých činností – môžete sa prechádzať, ísť do reštaurácie, spolu si zahrať nejaký šport, pozrieť si film, kresliť. No musí to byť len váš čas. Dokonca aj keď si myslíte, že nemáte čas, nájdite si ho. Po čase vás to vtiahne a zapáči sa vám to. Veď blízkosť to je to najväčšie potešenie.
 4. Zlepšujte sa
  Zaujímajte sa o sebazdokonaľovanie. Je to potrebné aj pre vás aj pre vašu ženu. Však aj na tento svet sme prišli, aby sme sa stali lepšími. Čítajte, trénujte, učte sa nové veci – vaša žena na vás bude hrdá a bude sa vami pýšiť. S mužom, ktorý sa rozvíja treba byť na jednej úrovni – to bude stimulovať ženu, aby tiež začala na sebe pracovať.
 5. Pamätajte
  Vždy pamätajte na čo je to všetko dobré. Musíte mať cieľ, ktorý sa netýka vašej rodiny a je zameraný na vonkajší svet. Rodina je vaša opora a so ženou, ktorá vo vás verí, po vašom boku sa vám pôjde po ceste za vaším snom ľahšie. Ak budete považovať manželstvo za prostriedok na dosiahnutie sebeckých cieľov, urobíte hocičo, len aby ste rodinu udržali pohromade. Naučte sa motivovať ako muž!

Samozrejme, že toto nie je liek na všetky problémy v rodine. Ale takmer všetky ženy snívajú o tom, aby sa s nimi zaobchádzalo presne takýmto spôsobom. Ak sa pokúsite zmeniť svoj vzorec správania, čoskoro zistíte, že ste zmenili aj osobu vedľa vás.

V realite uvidíte blahobyt a pocítite bezpodmienečnú lásku, ktorá vám dá silu bojovať s prekážkami. Ceňte si vašu ženu, dokým je po vašom boku, aby ste potom neplakali, keď ju stratíte.

 Najskôr si to overte na vlastnej koži či tieto rady vôbec fungujú aj pre vás.
Zdroj: takprosto cc

You Might Also Like