Šál, šál, šál … 10 nápadov, ako ich zaviazať, aby ste sa zahriali a vyzerali krásne.

Šatka alebo šál už nám dlho spríjemňuje chladné chvíle a má aj praktický význam pre ženy. Slúži nielen ako ochrana proti nepriaznivému počasiu, ale používa sa aj ako jeden z hlavných doplnkov, ktoré dotvárajú náš obraz. Je veľmi dôležité, aby žena mohla správne nosiť šatku, aby zdôraznila svoju krásu a štýl.

ako krásne zviazať šál

 Pripravili sme pre vás výber toho, aké krásne je nosiť šál . Každá krása žena tu nájde  možnosť, pretože je možné ochrániť sa štýlovo od jesennej až do  zimy.

Ako krásne zviazať šál 

 1. Najjednoduchší spôsob, ako nosiť teplý široký šál, je zabaliť ho okolo krku a priviazať ho na jeden uzol alebo nechať konce visieť.
  ako krásne zviazať šál
 2. Ako doplnok môžete nosiť ľahký šál ako vreckovku. Zviažte ho s krásnym štýlom a odvážne ozdobte blúzky a svetre. Tiež dokonale doplní jesenné oblečenie. Inšpirujte sa:
  ako krásne zviazať šál
 3. Takýto uzol zachráni krk pred chladným vetrom a dopĺňa sa s kabátom.
  ako krásne kravatu šatku okolo krku
 4. Je veľmi módne a elegantné byť ženou, ak si na hlavu dáme šatku. Vyberte farbu, ktorá najlepšie zdôrazňuje krásu očí. Okrem toho je to skvelý spôsob, ako šetriť pokrývky hlavy.
  ako krásne kravatu šatku okolo krku
 5. Nebojte sa nosiť teplé šály s rolákmi a košeľami. Štýlové a teplé.
  ako krásne kravatu šatku okolo krku
 6. Nevyhnutnou vecou v šatníku ženy je veľmi dlhý a teplý šál.  Môžete ho uviazať okolo krku raz   v teplom období na jeseň alebo v zime. A keď prídu ťažké mrazy, zabaľte ju okolo krku alebo ju položte na hlavu.
  ako krásne kravatu šatku okolo krku
 7. Ľahká šatka nemusí byť omotaná okolo krku, stačí ju len tak prehodiť cez plecia. Takže bude hrať úlohu módneho doplnku. Ale ľahko sa môže  zmeniť na ochranu krku pred vetrom.
  ako krásne kravatu šatku okolo krku
 8. Klasický spôsob:  okolo krku si dáme kruhovú šatku, môžeme dať aj dve na naraz, aké jednoduché.ako krásne kravatu šatku okolo krku
 9. Pamätajte si, že čím je šál väčší, tým menej sa musíte  obávať, ako hu viazať. Tu je niekoľko inšpirácií.
  ako krásne kravatu šatku okolo krku
 10. Pod kožušinovým kabátom odporúčame šatky z ľahkých tkanín. Táto kontrastná kombinácia vyzerá módne a umožňuje voľne dýchať bez preťaženia krku.
  ako krásne kravatu šatku okolo krku

Informácie o tom, ako viazať šál , je popísané v tomto videu.Jednoduché a štýlové možnosti, ktoré vás nenechajú v chladnej sezóne.

NŠA RADA

Je pekné a módne, aby ste si viazali šatku okolo krku – je to niekedy hotové umenie. Ale majte na pamäti, že tento rok je na mieste jednoduchosť, tým ste módnejšie. V zime dávajte prednosť dlhým a hrubým šatkám, ktoré sú dostatočne jednoduché na to, aby sa obalili okolo krku.

Chráňte sa pred chladom a zároveň zostávajte štýlovými!
Zdroj: takprosto cc

You Might Also Like