Vylieči každú infekciu a zabije všetky parazity, najsilnejšie prírodné antibiotikum

 Ide o najsilnejšie prírodné antibiotikum, aké si môžete sami doma pripraviť. Súhlasiá s tým aj mnohí experti na zdravie z celého sveta.

Určite ho vyskúšajte – dokáže si poradiť s takmer každou infekciou v ľudskom organizme a navyše usmrcuje aj parazity, ktoré sa môžu nachádzať v črevách či iných miestach v tele.

Čo všetko dokáže toto prírodné antibiotikum

Okrem bakteriálnych infekcií a parazitov účinkuje výborne aj proti vírusom, hubám a kvasinkám. Ďalej pomáha detoxikovať telesné orgány a zlepšuje cirkuláciu krvi či lymfy.

Túto zmes byliniek môžete použiť aj na dnes tak rozšírené kvasinkové infekcie (candidu). Ide skutočne o veľmi silný prostriedok, ktorého silu by ste nemali podceňovať. Pomáha tiež na rôzne chronické ochorenia, ako napríklad:

artritída
reuma
dna
cukrovka
vysoký krvný tlak
vysoká hladina cholesterolu v krvi

No a najlepšie na ňom je to, že neobsahuje žiadne nebezpečné chemikálie, pretože  sa skladá z čisto prírodných ingrediencií.

Dosť bolo ale slov, poďme sa teraz pozrieť, ako si ho pripravíte.

Potrebujeme:

Na jeho prípravu budete potrebovať nasledovné suroviny:

700 ml jablčného octu
0,5 dcl očisteného a popučeného cesnaku
0,5 dcl na jemno nakrájanej cibule
2 čerstvé feferóny (čím štipľavejšie, tým lepšie)
0,5 dcl postrúhaného zázvoru
2 polievkové lyžice postrúhaného chrenu
2 polievkové lyžice práškovej kurkumy
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Najlepšie prírodné antibiotikum:
1 sklenenú nádobu s objemom 1 liter (napríklad sklo na zaváranie)

Ak by ste si chceli pripraviť menšie množstvo prípravku, napríklad len 0,5 litra, potom použite polovičné dávky všetkých jednotlivých zložiek.

Postup

Postupujte nasledovne:

1. Vložte všetky suroviny do sklenenej nádoby a zalejte ich jablčným octom až potiaľ, kde sa začína zužovať hrdlo (pár cm od vrchného okraja).

2. Dobré to celé zamiešajte.

3. Nádobu uzavrite a umiestnite na tmavé a suché miesto, napríklad do špajzy.

4. Celý nálev nechajte odstáť približne 2 týždne. Občas obsah premiešajte – či už vírením fľašou alebo jej otvorením a použitím lyžice.

5. Po 2 týždňoch obsah preceďte cez gázu, nejakú látku alebo lievik so sitkom. Pre čo najlepší výsledok je vhodné zvyšok ešte cez látku vyžmýkať, aby z neho vyšla všetka šťava.

6. Scedenú tekutinu znova uskladnite v uzatvárateľnej sklenenej nádobe.

7. Hotovo. Vaše najmocnejšie prírodné antibiotikum je hotové!

Použitie:

Ako sme už uviedli, ide o veľmi silný prostriedok, preto ho užívajte s mierou a opatrnosťou. Má veľmi výraznú a štipľavú chuť.

Užívajte denne 1 polievkovú lyžicu (respektíve 3 čajové lyžičky). Najlepšie je rozriediť si dennú dávku na 3 časti, čiže 1 čajovú lyžičku 3 krát denne.

Ak chcete môžete to užívať priamo a za tým na zmiernenie chuti zajesť mesiačik pomaranča. Keď je to však na vás prisilné, môžete si to rozriediť v pohári s vodou.

V prípade akútnych alebo silných infekcií môžete zvýšiť dávkovanie na 6 krát po 2 čajové lyžičky denne.

Pre prevenciu a liečbu chronických ochorení uvedených v úvode (artritída,dna, vysoký krvný tlak, cholesterol a podobne) stačí užívať dlhodobo 1 čajovú lyžičku denne.

V prípadoch, ak ste alergickí na niektorú zložku receptu, počas gravidity alebo u detí tento recept pre istotu nepoužívajte, prípadne výrazne znížte dávkovanie.

zdroj: healthylifetricks. com.

You Might Also Like