TU JE TO, ČO VÁM ONKOLÓGOVIA NEPOVEDIA O ÉTERICKÝCH OLEJOCH.

V súčasnosti je rakovina jednou z najzávažnejších chorôb modernej doby, ktorá spôsobuje nekontrolovaný rast abnormálnych buniek v tele, čo spôsobuje tvorbu nádoru.
Súvisiaci obrázok

Obyčajne dochádza k nárastu počtu pacientov s rakovinou, čo možno vysvetliť nesprávnymi stravovacími návykmi, nízkym obsahom živín, chemickými látkami, znečistením životného prostredia, používaním tabaku a alkoholu, stresom a chronickými infekciami.

Podľa článku „Esenciálne oleje a ich zložky ako protirakovinové látky: mechanický pohľad“ publikovaný v časopise US National Library of Medicine: 
„Miera úmrtnosti u pacientov s rakovinou je veľmi vysoká. Problém je vážnejší v menej rozvinutých krajinách v dôsledku nedostatku diagnostických metód, štandardných liečebných metód a vysokých nákladov na liečbu. Ľudia vo vedeckej oblasti v súčasnosti prekonávajú tieto problémy s použitím syntetických drog.
Súvisiaci obrázok

Tieto lieky sú špeciálne navrhnuté tak, aby zastavili rast rôznych nádorov. Ale tieto syntetické drogy tiež ovplyvňujú zdravé bunky v našom tele, čo vedie k ďalším hlavným nezvratným vedľajším účinkom. Chemoterapia sa používa aj pri liečbe rakoviny. Vysoké náklady, nárast rezistencie na lieky a vedľajšie účinky moderných terapeutických prístupov vedú vedcov k skúmaniu alternatívnych liekov na hľadanie nových chemikálií na liečbu rakoviny. „

To znamená, že naše zdravie môže závisieť od mnohých rôznych faktorov.

Podľa známeho imunologa M. Suheyla sa rakovina vyvíja, keď je poškodené jadro v našich bunkách vnútri DNA a eterický olej dokáže toto poškodenie a kód DNA opraviť.

R. O. Becker vo svojej knihe Elektrické telo uvádza, že naše celkové zdravie závisí od elektrickej frekvencie a ak môžeme odstrániť akékoľvek vonkajšie frekvencie, môžeme sa stať odolnými voči chorobám.

Pretože éterické oleje majú oveľa vyššie frekvencie, môžu úspešne bojovať proti nízkofrekvenčným chorobám.
Súvisiaci obrázok

Výskumníci zostavili nasledujúci zoznam éterických olejov a ich elektrických frekvencií:

Rose – 320 MHz
Kadidlo – 147 MHz
Levanduľa – 118 MHz
Jalovec – 98 MHz
96 MHz santalové drevo
Mäta pieporná – 78 MHz

Tieto éterické oleje boli použité vo výskume a preukázali sľubné výsledky.

Do štúdie bolo zaradených 11 druhov esenciálnych olejov, vrátane šalvie, mäty piepornej, harmanček, levanduľa, tymiánu, feniklu, sladkého drievka a horké oleja, zistili, že harmančekový olej má antioxidačné vlastnosti, ktoré zničili 93% buniek rakoviny prsníka, a tymiánový olej zničil 97 % z nich. Navyše výskumníci zistili, že jazmín a škoricový olej boli tiež veľmi účinné.

Rakovina krčka maternice
Ženy s diagnózou rakoviny krčka maternice väčšinou dostali len pár mesiacov na žitie, ale  kadidlový olej im pomohol bojovať počas niekoľkých mesiacov.

Dieťa s rakovinou mozgu
Štúdia zahŕňala aj päťročné dievčatko s rakovinou mozgu. Jej rodičia sa rozhodli zmiešať santalové drevo a kadidlový olej, natreli na nohy a na zápästie natreli levanduľový olej a po niekoľkých mesiacoch bola úplne zdravá!
Súvisiaci obrázok

Rakovina pečene
Pacientka v štúdii dostala iba niekoľko mesiacov života, pretože trpela rakovinou pečene v konečnom štádiu. Avšak, použitie éterických olejov lokálne do oblasti pečene a niekoľko kvapiek pod jazyk, znížili veľkosť nádoru a jediným úkonom ju úplne odstránili, a žije zdravý a šťastný život!

Kadidlový olej
Tento olej oddeľuje jadro každej rakovinovej bunky od cytoplazmy a blokuje reprodukciu. Prítomnosť monoterpénov zničí rakovinové bunky vo všetkých prípadoch rakoviny. Okrem toho olej neovplyvňuje zdravé bunky.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt étericke oleje

Rakovina prsníka
Použitie citrónovej trávy a kadidlového oleja pod jazykom pomohlo žene s pokročilým karcinómom prsníka, za pár mesiacov sa uzdravila.

Prínosné vlastnosti týchto éterických olejov môžu byť silnou zbraňou proti rôznym druhom rakoviny. Všimnite si však, že by ste mali vždy používať prírodné oleje, ktoré nie sú zmiešané s alkoholom alebo inými prísadami, aby poskytli telu správne účinky.

zdroj: fithacker.ru

You Might Also Like