Efektívny návod- ako sa zbaviť helicobacter pylori úplne prírodne?

 

Helicobacter pylori sa rozšírili do žalúdkov viac než 70% populácie celého sveta, a najhoršie na tom je, že človek o ich prítomnosti nevie, dokým tieto baktérie nespôsobia veľký a vážny problém.
Najtypickejším dôvodom pre vznik žalúdočného vredu je baktéria H. pylori, ktorú môžete nájsť v ľudskom tele u väčšiny populácie na planéte.

 Jedným spôsobom ako sa o nich dozvedieť včas je lekárskymi testmi v gastrológií.

Najlepšou medicínou pre liečbu helicobacter pylori je práve strava a tak sa s vami podelíme o zoznam potravín ktoré by ste mali jesť pokiaľ máte tento druh baktérií:

  1. Brokolica

Antibiotiká môžu často spôsobiť viac problémov a taktiež dokážu zničiť náš imunitný systém. Je preto oveľa výhodnejším spôsobom vyliečiť tieto baktérie prírodne. Výskumy preukázali, že je to práve brokolica ktorá má silu na zabránenie rozmnožovania týchto baktérií a sú taktiež schopné byť skvelým liekom na gastritídu.

Potrebujeme:

1 stredne veľká brokolica
Štipka morskej soli
vriaca voda

postup:

Príprava je veľmi jednoduchá. Dajte brokolicu do vriacej vody, pridajte štipku soli. Varte ju po dobu dvoch minút, potom ju vyberte. Je dobré ju jesť celý jeden mesiac každý deň a uvidíte, že sa výsledky dostavia.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt brokolica brusnice

 

  1. Brusnice

Brusnice sú známe tým že sú skvelým prírodným liečivom pre infekcie močových ciest a doslova vyhladzujú baktérie. Zmiešajte s nimi zelený čaj a použite olivový olej, táto bomba zničí tieto baktérie a nebudete sa musieť báť o nič.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt brokolica brusnice
Do jedálnička môžete zahrnúť zázvor, ktorý má tiež skvelé antibakteriálne vlastnosti, môžu vám v boji s touto baktériou pomôcť!

zdroj: wikihow com

You Might Also Like