Jedná sa o obrovský poklad prírodnej lekárne, rastlina ktorá ničí aj rakovinu

Zázraky prírody nás asi nikdy neprestanú udivovať.  Výnimkou nie sú ani rôzne rastliny, ktoré nám prinášajú veľa blahodárnych účinkov, o ktorých sme predtým ani len netušili.  

rastlina 1

Blahodárne účinky rastlín zväčša využívame najmä pri prechladnutí, chrípke či zvýšení imunity. V 21. storočí sa však pomerne často stretávame s omnoho zákernejšou chorobou, ktorou je rakovina. Vedci po celom svete toto ochorenie neustále skúmajú a snažia sa nájsť tie najúčinnejšie prostriedky, ako rakovinu vyliečiť. Počas posledných štúdií zamerali svoju pozornosť na prírodné liečivá, najmä na túto rastlinu, je ňou Palina ročná. Úspech v liečbe zaznamenalo veľa špecialistov a onkológov.

rastlina 2

Práve Palina, inak celkom obyčajná rastlinka, sa stala hlavným objektom skúmania. Je jednou z mnohých liečivých rastlín, ktorá dokáže aj v krátkom období rastu darovať priam až niekoľko rokov zdravia.

Štúdie preukázali, že látky, ktoré táto rastlina obsahuje, sú schopné kontrolovať reprodukčný rast rakovinových buniek v ľudskom tele, a zároveň zničiť až 98% týchto útvarov. Rastlina  na ľudské tele pôsobí selektívne, a to bez ovplyvnenia zdravých buniek a bez vplyvu na prirodzený imunitný systém človeka.

rastlina 3

Druhým fantastickým zistením bolo aj to, že liečba prostredníctvom Paliny ročnej nevyžaduje tak dlhú dobu ako pri liečbe chemoterapiou. Už po dobe 16 hodín dokáže zničiť obrovské množstvo malígnych buniek.

rastlina 4

Experimenty ukázali, že len jeden mesiac, dokonca aj pri ťažkých stavoch rakoviny, účinné látky paliny (semisyntetické deriváty) pomohli znížiť počet rakovinových buniek v ľudskom tele až o 28 percent. Látky, ktoré sa v rastline nachádzajú, sa dostanú do rakovinovej bunky a pôsobia tam ako skryté bomby, ktoré po čase rakovinovú bunku doslova roztrhajú a zároveň pomôžu regenerovať zdravé bunky.

rastlina 5

Experiment na potkanoch pre potvrdenie výskumu ukázal, že používanie paliny ponúka kompletnú eradikáciu rakoviny, bez toho, aby bolo akokoľvek poškodené zdravie zvierat. Pri používaní paliny je však nesmierne dôležité dávkovanie, pretože táto rastlina je jedovatá.

rastlina 6

Okrem toho je treba podotknúť aj jednu veľmi dôležitú vec. Sledovaním pacientov výskumníci zistili, že zlé stravovacie návyky, nedostatočný príjem vody, sedavý spôsob života a negatívne vnímanie majú extrémne negatívny vplyv na celkové zdravie.

Pre dobré pevné zdravie a podporu účinnej liečby je potrebné nielen zmeniť svoj spôsob života, ale aj zapracovať na svojom postoji k celkovému zdraviu.

zdroj: takprosto cc

You Might Also Like