Vážne bolesti kĺbov jej neumožnili vstať z postele až pokým nezačala brať toto

Nemohla vstať kvôli bolesti kĺbov. Diagnóza – artritída. Nevzdala sa a rozhodla sa spraviť všetko možné aby sa z tohto strašného stavu dostala.

Našťastie našla tento prírodný liek na artritídu ktorý nielenže odstráni symptómy bolesti, no taktiež zničí účinky tejto choroby. Podľa nej, toto je ten pravý liek ktorý je potrebný na zmiernenie bolesti v kĺboch.

Potrebujeme:

– Stredne veľký baklažán
– 1 liter vody

Príprava:

Umyte baklažán a následne ho nakrájajte. Vložte ho do misky plnej vriacej vody. Ponechajte ho vo vode dokým sa voda nevychladí. Ponechajte okolo 750 ml výslednej tekutiny v chladničke, tých zvyšných 250 ml ponechajte na vonkajšie použitia.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt baklažan s vodou


Ďalšiu vec ktorú musíte spraviť je príprava na vonkajšie použitia – potrebujete rovnaké ingrediencie ako predtým plus 50 mililitrov olivového oleja. Zmiešajte 250 ml tekutiny ktoré ste si ponechali s 50 ml olivového oleja. Výslednú zmes si uložte v chladničke.

Pozor, túto medicínu musíte používať na vnútorné použitie podľa nasledujúcich pokynov:

– 250 mililitrov ráno na lačný žalúdok

– 250 mililitrov počas obedu

– 250 mililitrov večer

Na vonkajšie použitie, je potrebné aplikovať medicínu na problémové miesta večer, predtým než si pôjdete ľahnúť spať. Stačí vmasírovať tekutinu na postihnuté oblasti a priložiť na to čistú handru aby sa tekutina cez noc vstrebala tam kde má.

Po dvadsiatich dňoch používania tohto lieku budete schopný obnoviť normálny pohyb vo vašich kolenách a nohách. Bolesť a zápaly sa úplne vytratia.
zdroj: makeyourlifehealthier.com

You Might Also Like