Tento olej vám pomôže uzdraviť telo!

V súčasnosti je tradičná medicína populárnejšia než kedykoľvek predtým. A nie zbytočne, pretože táto medicína je skutočné skladisko efektívnych receptov na tisíce chorôb! Ako napríklad ricínový olej. Tento prírodný liek už dlho milujeme pre svoj pozitívny vplyv na rast vlasov. Ale len veľmi málo ľudí ho používa aj na iné neduhy. Ako sa ukázalo, zmes ricínového oleja a jedlej sódy môže zabrániť mnohým chorobám. 

olej 1

Zmes ricínového oleja a jedlej sódy

Táto vynikajúca zmes iba dvoch látok podporuje rýchlejšie hojenie rán a modrín.

Taktiež dokonale bojuje proti bradaviciam a papilom. Po niekoľko týždennom užívaní je výsledkom hebká pokožka.

olej 2

Ak máte zažívacie problémy spojené s hnačkou, priložte si na spodnú časť brucha obklad z látky (šatka, ručník, utierka) a zo zmesi ricínového oleja a jedlej sódy.

Naopak, vnútorný príjem ricínového oleja je skvelou alternatívou pri zápche. Jedná sa o skvelé preháňadlo, ktoré vám pomôže zbaviť sa pár kíl navyše.

olej 3
kvapiek ricínového oleja s jedlou sódou a máte skvelý prostriedok, ktorý vám pomôže zbaviť sa tmavých škvŕn na pokožke. Už po pár dňoch používania tejto zmesi budú škvrny menej viditeľné.

Po uštipnutí hmyzom, napríklad komárom, aplikujte na postihnuté miesto ricínový olej. Zmierni opuch, svrbenie a v neposlednom rade aj začervenanie.

olej 4

Kombinácia ricínového olej a jedlej sódy vám pomôže pri plesni na nohách a svrbení.

Skúste si doma masírovať hlavu s ricínovým olejom. Stimulujete tak rast vlasov a zároveň vlasy posilníte úplne už od korienkov.

olej 5

Ak vás trápia bolesti chrbta či kĺbov, vyskúšajte teplý obklad z ricínového oleja.

Pravidelná masáž kĺbov so zmesou z ricínového oleja a jedlej sódy zníži ukladanie vápenatých solí a zabráni tak mnohým nepríjemným problémom.

olej 6

Ak potrebujete zmierniť začervenanie očí a vyhnúť sa opuchu, vždy pred spaním si oči masírujte s použitím malého množstva ricínového oleja.

Ricínový olej taktiež pomáha predísť alergickým ochoreniam. Každé ráno si dajte päť kvapiek tohto skvelého oleja a budete sa cítiť oveľa zdravšie.

olej 7

zdroj: takprosto cc

You Might Also Like