Táto rastlina lieči päť rôznych druhov rakoviny, vrátane vaječníkov, pečene, pľúc a melanóma

Táto skvelá rastlinka s malými okrúhlovitými listmi sa volá Moringa.
„Predaj vitamínov a minerálov na zlepšenie zdravia predstavuje veľký biznis. Ak máš firmu, ktorá vyrába stovky rozličných výživových preparátov, prečo by si mal predávať jeden produkt, ktorý je schopný nahradiť všetky ostatné?“ V prirodzenej forme, taká aká je, sa Moringa nedá patentovať žiadnym farmaceutickým koncernom, žiadnou potravinárskou firmou.
 Je to rastlina ktorá je skvelá pre tráviaci systém pretože je bohatá na vlákninu ktorá čistí nadmerné množstvo odpadu vo vašom hrubom čreve.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt rastlina moringa

Taktiež obsahuje zlúčeninu zvanú isothiocynat ktorá má antibakteriálne účinky a elminuje helicobactera pylori baktérie ktoré sú hlavným dôvodom vzniku vredov a zápalu žalúdka.

Listy moringa obsahujú:

12 krát viac vitamínu C než pomaranče
17 krát viac kalcia než mlieko
Rovnaké množstvo vitamínu A ako mrkva
25 krát viac železa než špenát
15 krát viac draslíka než banány
9 krát viac proteínov než jogurt

Jedna nedávna štúdia preukázala, že pokiaľ budete konzumovať sedem gramov prášku z moringa listov počas troch mesiacov, znížite hladinu cukru v krvi o 13,5%.

Táto bylinka má skvelé protitumorové a protirakovinové účinky vďaka aktivite niaziminínu, zlúčenine ktorá sa nachádza v listoch Moringy.

Bolo taktiež preukázané, že obsah tejto rastliny reguluje funkciu štítnej žľazy, dokonca aj v prípade hyperaktívnej žľazy.
zdroj: moringafarms.com

You Might Also Like